مرجع خبری پرسپولیس : این هفته همه نگاه ها معطوف به دربى است. دیدارى که یک هفته قبل و یک هفته بعد از آن حاشیه هاى آن در محافل ورزشى، روزنامه ها و رسانه ها ادامه دارد. در این دربى پیش بینى مى شود مردان زیادى حادثه ساز شوند. یکى از این نفرات عادل کلاه کج است که پیش بینى مى شود در غیبت احتمالى کریم باقرى کاپیتان سرخ ها نبض میانه میدان قرمزها را در دست بگیرد و درخشش او برگ برنده اى براى ارتش سرخ باشد. بازیکنى که طى سال هاى قبل در تیم هاى قبلى اش مقابل استقلال نمایش خوبى از خود ارائه داده تا این مسأله باعث شود پرسپولیسى ها حساب ویژه اى روى این بازیکن باز کنند. طى تماسى که با کلاه کج داشتیم از او خواستیم در مورد این بازى براى ما بیشتر صحبت کند که او در پاسخ به سؤالات ما چنین گفت. با ما همراه باشید:
• پرسپولیس امسال در شرایط ویژه اى به مصاف حریف دیرینه خود مى رود. در این مورد صحبت مى کنى؟
– همین طور است که مى گویید. تا قبل از دربى چند هفته اى روى نوار بدشانسى افتاده ایم و هرچند در بعضى از بازى هاى اخیرمان مستحق باخت یا تساوى نبودیم اما متأسفانه توپ هایمان به ثمر ننشست. به عنوان مثال اگر در بازى پیکان کمى شانس داشتیممى توانستیم حداقل ۴ گل به حریفمان بزنیم اما توپ هایمان به تیر دروازه مى خورد و گل نمى شد! انشاءالله در دربى بدشانسى هایمان به پایان مى رسد و به نتیجه اى که مستحق آن هستیم خواهیم رسید.
• در بازى با پیکان اشتباهات داورى را تا چه حد در نتیجه دخیل مى دانى؟
– چه بگویم! حداقل یک پنالتى ما را نادیده گرفتند و گلى هم که به ثمر رساندیم فکر نمى کنم باید مردود اعلام مى شد.
به هر حال شاید اگر اشتباهات داورى کمتر بود نتیجه اى غیر از شکست در کارنامه مان به ثبت مى رسید.

• جدا از این مسائل حالا چقدر مى توانید به نتیجه گیرى در دربى امیدوار باشید؟

– این بازى با بازى هاى دیگر خیلى فرق مى کند و همه مى دانند جایگاه ۲تیم و شرایطشان در بازى هاى قبلى اثر زیادى در این دیدار خاص ندارد. در هر صورت با توجه به اینکه ما در بازى هاى اخیرمان خوب نتیجه نگرفته ایم باید تمام تلاشمان را به کار بگیریم تا از خجالت هوادارانمان درآییم. حضور پرشور هواداران براى ما نعمت بزرگى است که باید قدر آن را بدانیم به همین خاطر بدون در نظر گرفتن گذشته فقط و فقط به موفقیت در دربى چشم دوخته ایم و بس!
• هواداران پرسپولیس در این چند هفته نشان داده اند کمى کم حوصله و کم صبر هستند.
– انتظار هواداران از ما به حق است اما باید شرایط تیم و بازیکنان را هم درک کنند. ما از دقیقه یک تا زمان شنیدن سوت پایان بازى به این فکر مى کنیم که با موفقیت زمین را ترک کنیم. به همین خاطر دوست داریم هوادارانمان هم صبر و حوصله بیشترى به خرج دهند و نه اینکه از دقیقه ۳۰ یا ۴۰ علیه تیم و بازیکنان شعار بدهند.
• از این مسأله که بگذریم این بازى اولین تجربه ات در دربى است. چقدر آمادگى دارى در میانه میدان مهره مثمرثمرى براى پرسپولیس باشى؟
– درست است این اولین تجربه حضورم مقابل استقلال با لباس پرسپولیس است اما من چه با فولاد و چه با صبا جلوى استقلال بازى هاى خوبى از خود به نمایش گذاشته ام و موفق به گلزنى هم شده ام. در این بازى هم شک نکنید بهترین بازى ام را به نمایش خواهم گذاشت تا جواب محبت هوادارانمان را بدهم.
• چقدر به گلزنى در دربى فکر مى کنى؟
– اگر یک خط جلوتر بروم و به دروازه حریف نزدیکتر شوم انشاءالله گلزنى هم خواهم کرد. اگر راستش را بخواهید پیش از این با آقاى کرانچار صحبت کردم و از او خواستم به من آزادى عمل بیشترى بدهد تا در برنامه هاى تهاجمى حضور بیشترى داشته باشم. اگر این مسأله مورد موافقت کادر فنى قرار بگیرد، مى توانم بیشتر به گلزنى چه در دربى و چه در بازى هاى دیگر فکر کنم.
• در پایان اگر صحبت خاصى باقى مانده مى شنویم؟
– پرسپولیس بدون حمایت هوادارانش نیمى از توانش را هم نمى تواند در زمین به نمایش بگذارد. روز جمعه منتظر هستیم مثل همیشه اکثر پرچم هاى روى سکوها قرمز باشد تا با یک روحیه ویژه به مصاف استقلال برویم. در این صورت به شما اطمینان خاطر مى دهم این استقلال با تمام مهره هایش قابل شکست دادن است و به امید خدا و با حمایت هوادارانمان یک نتیجه خوب را با یک بازى خوب از پرسپولیس خواهیم دید. منتظر باشید.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)