مرجع خبری پرسپولیس : عباس انصارى فرد: به کرانچار اولتیماتوم جدى مى دهم

مى گویند به سازمان تربیت بدنى رفتید و با على آبادى جلسه اى داشتید؟
قبل از هر کارى پیگیر حل مشکل عادل کلاه کج شدم و بعد از آن به سازمان رفتم. بله جلسه اى با آقاى على آبادى داشتم بیشتر در مورد مسائل و مشکلات مالى باشگاه با ایشان صحبت کردم.

حالا این جلسه نتیجه اى داشت؟
– انشاءالله نتیجه اش مشخص مى شود. قرار شد روز شنبه (امروز) سازمان کمک مالى در اختیار ما قرار دهد. البته رقمش خیلى بالا نیست اما بخشى از مشکلات ما را حل خواهد کرد.

فکر مى کنید رقم در نظر گرفته شده سازمان براى پرسپولیس چقدر باشد؟
– اصلاً مشخص نیست حرف خاصى در این مورد زده نشده. شاید در حدود ۲۵۰ میلیون تومان.


از عادل کلاه کج گفتید قراردادش را ثبت کردید اما کارت بازى نتوانستید برایش بگیرید
.
– اول اینکه بعد از حل شدن مشکل سربازى عادل و ثبت قراردادش عزیزمحمدى در تهران حاضر نبود تا با او در این مورد صحبت کنیم. ایشان به همراه على کفاشیان به مالزى آمده بودند و پرواز برگشت آنها خیلى دیرتر از پرواز ما بود. دوم اینکه قانون همین است. بلافاصله کارت بازیکن را صادر نمى کنند. البته چون پرونده اى در کمیته انضباطى مفتوح بود همه چیز به روز شنبه موکول شد. شنبه کارتش صادر مى شود تا از هفته سوم لیگ به بعد اجازه همراهى تیم جدیدش را پیدا کند.


از قول یکى از مسئولان کمیته انضباطى نوشته و گفته اند که بازى پرسپولیس و استقلال اهواز بدون تماشاچى برگزار مى شود چون شما درزمان مقرر به رأى صادره اعتراض نکردید و در این راه تعلل داشتید
! 

– این حرف ها چیست که مى زنند؟ کدام تعلل؟ من خودم شخصاً رفتم دفتر آقاى شریفى و با ایشان جلسه داشتم. خود رئیس کمیته انضباطى اعلام کرد که هیچ راهى ندارد و باید از یک جایى قانون را اعمال کنیم. ظاهراً به خاطر فحاشى عده اى به من این رأى صادر شده بود. من در آنجا گفتم از خودم مى گذرم تا هواداران پرسپولیس از دیدن بازى تیم محبوبشان محروم نشوند. آن وقت چنین حرف هایى مطرح مى شود. بعد هم یک چیز را به شما بگویم استقلال بدون تماشاچى بازى کرد و امکان نداشت جریمه هواداران پرسپولیس بخشیده شود. پس بقیه این حرف ها کاملاً بى ربط است.


در روزهایى که نبودید این خبر به گوش رسید که چک شما به ورزشگاه خیریه عمل برگشت خورده و مسئولان استیل آذین با رقمى بهتر خواستار عقد قرارداد با مسئولان این ورزشگاه شده اند. براى این مسأله چه کار کردید؟

– خیالتان راحت ، هیچ مشکلى از این بابت نداریم. روز پنجشنبه جلسه اى با مسئولان این ورزشگاه داشتم. مسائل و مشکلات را بررسى کردیم و خدا را شکر همه چیز حل و فصل شد و ما هم اینجا خواهیم ماند. قرار نیست اتفاق دیگرى بیفتد.

ظاهراً یک جورایى پرسپولیس و استیل آذین مقابل هم قرار دارند. نمونه اش بیانیه مسئولان این تیم و دعوت آنها از هواداران براى حضور در ورزشگاه و اعلام رسمى باشگاه مبنى بر نبود تیمى به نام پرسپولیس!
ببینید من قبلاً هم در این مورد صحبت کرده ام من اصلاً بحثى در مورد اشخاص ندارم صحبت من در مورد خود پرسپولیس است. در حال حاضر پرسپولیس یک تیم است و تیم دومى براى این تیم وجود ندارد. اگر روزى تیم دومى براى پرسپولیس در نظر گرفتیم به همه اعلام مى کنیم تا هواداران حمایت خود را معطوف این تیم هم کنند اما در حال حاضر پرسپولیس یکى است و این تیم در لیگ برتر حضور دارد.

هر روز که مى گذرد بیشتر مى شنویم که پرسپولیس در معرض ایجاد تغییرات جدید در بخش مدیریت است. با این وضعیت مشکلى ندارید؟
– من تا روزى که در خدمت پرسپولیس و هوادرانش خواهم بود هرکس هم که جاى من بیاید اهمیتى ندارد. ما همیشه پرسپولیسى بوده و هستیم. دوست ندارم با این حرف ها تمرکزم را از روى کارهاى تیم از دست بدهم.

اما این بى ثباتى روى عملکرد بازیکنان تیم قطعاً تأثیر خواهد گذاشت.
– اتفاقاً من در این مورد با بازیکنان صحبت کرده ام. به آنها گفته ام شرایط همیشه به این شکل بوده و کسى آمده و کسى رفته اما این بار وضعیت فرق مى کند. اگر تیم در زمین درست عمل کند خود به خود تأثیر حاشیه ها به صفر خواهد رسید. فکر کنم بچه هاى تیم هم مصمم شده اند تا خود را در زمین ثابت کنند. وقتى تیم نتیجه بگیرد و خوب عمل کند دلیلى براى ایجاد تغییرات نیست. اگر هم تغییرى باشد سربلندى اش مال همه ماست.

بالاخره هوار محمد هم آمد. مشکل براى پرداخت پول این بازیکن ندارید؟
– نه، مگر قرار است مشکلى در این رابطه داشته باشیم؟

اما هنوز به بعضى از بازیکنان پول نداده اید؟
– نه. خیالتان راحت. انشاالله به زودى پول همه را مى پردازیم تا بازیکنانمان با خیالى راحت براى تیمشان بازى کنند. پول هوار محمد هم پرداخت مى شود. از این بابت نگران نباشید.

یک موضوع مهم دیگر مربوط به لباس هاى این فصل تیم است. خیلى ها از کیفیت لباس هاى موجود رضایت ندارند؟
– در این مورد هم بیکار نبودیم. با چند شرکت صحبت کردیم که هنوز به نتیجه اى نرسیدیم. در حال حاضر منتظریم تا قراردادمان با اسپانسر حل شود چون قرار است اسپانسر در این موردنظر بدهد.

راستى یک موضوعى هست که مربوط به سالهاى گذشته مى شود. وضعیت کانون هواداران و عضوگیرى این کانون همیشه با حرف و حدیث هاى زیادى همراه شده است. شما براى این مسأله چه برنامه اى دارید؟
– سعى کردیم از آن اتفاقات فاصله بگیریم و یک کار درست و مناسب انجام دهیم. در حال حاضر مشغول عضوگیرى از طریق تلفن و سایت باشگاه هستیم و براى آنها کارت صادر مى کنیم. ضمن اینکه برایشان برنامه هایى داریم که به تدریج اعلام مى کنیم.

مثل چى؟!
– مثل بیمه کردن هواداران و…! به موقع در این رابطه اطلاع رسانى خواهیم کرد.

در مورد بازى با استقلال اهواز از چه نظرى دارید؟
– بازى بسیار بدى انجام دادیم و بازیکنان به هیچ وجه خوب ظاهر شدند. البته ما بر اثر اشتباه فردى گل تساوى را دریافت کردیم اما در مجموع پرسپولیس تیمى نیست که بخواهد در ورزشگاه آزادى چنین باز مى کند. ما باید حداقل بازى هاى خانگى مان را با پیروزى پشت سر بگذاریم و ۳ امتیاز حساس آن را کسب کنیم اما متأسفانه عملکردمان مقابل استقلال اهواز بد بود.

شنیدیم امضاى کادرفنى را به دفتر خود احضار کرده اید؟ درست است؟
– به خاطر این بازى بد به کرانچار اولتیماتوم جدى خواهد داد. چرا که معتقدم اکنون حتى با گذشت ۲ هفته از مسابقات لیگ برخى تیم ها ۲ پیروزى به دست آورده و ۴ امتیاز از تیم بزرگى چون پرسپولیس جلو افتاده اند که جبران آن مى تواند در ادامه دشوار باشد. گرچه در مجموع فکر مى کنم باید به مربى و حتى بازیکنان فرصت بیشترى داد و قلبم مى گوید که آینده پرسپولیس خوب است.

آیا بازیکنان را جریمه خواهید کرد؟
– با وجود فوتبال بدى که از بازیکنان پرسپولیس دیدم، آنها را جریمه نخواهم کرد و اعتقاد دارم گذشت زمان مى تواند شرایط بازى شان را بهبود بخشد و نمى خواهم آنها را به لحاظ روحى در وضعیت پایین ترى نسبت به حد فعلى قرار دهم.

آیا قصد دارید بازیکنى را ترانسفر کنید؟
– وقتى با همه بازیکنان قرارداد امضاء کردم تیم را براى ۲ سال بستم ومطمئن باشید در این مدت هیچ کس از پرسپولیس جدا نمى شود. ما همه بازیکنان را مى خواهیم و خوشبختانه کرانچار نیز نظر مساعدى روى آنها دارد تا بتوانیم با برنامه بلند مدت به هدف خود برسیم.


حدود ۲۵۰ نفر روز جمعه در جایگاه ویژه نشسته بودند. چند نفر از این تعداد از طرف باشگاه پرسپولیس بودند؟

– از این تعداد تنها ۱۰ نفر از مسئولین باشگاه پرسپولیس بودند و قطعاً بقیه را نمى شناختم. براى من جاى سؤال داشت که این افراد چه کسى بودند و چگونه به ورزشگاهى مى آمدند که نه بلیت فروشى داشت و نه تماشاگر

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)