مرجع خبری پرسپولیس : عباس انصاری فرد: منافع شخصی یک نفر سبب شد کریمی از پرسپولیس برود

عامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه حضور علی کریمی در این تیم منتفی شده است،گفت:منافع شخصی یک نفر سبب شد،کریمی از تیم جدا شود.

عباس انصاری فرد،با اشاره به نقش مدیر برنامه های علی کریمی در جذب نشدن وی در این تیم گفت:برای فوتبال ایران متاسفم که یکنفر در آلمان بنشیند و علیه باشگاه و مدیریت پرسپولیس صحبت و حتی علیه ما جوسازی کند.

انصاری فرد با اشاره به اینکه این شخص چه جایگاهی دارد و آیا وی در حدی است که باشگاه پرسپولیس را زیر سوال ببرد؟ تصریح کرد: این افراد برای منافع خود تلاش می کنند و هیچ گاه دلشان برای فوتبال و بازیکن ما نسوخته است .

وی همچنین درباره رایزنی های باشگاه با علی کریمی هم گفت: برخی اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان برای بازگشت کریمی به تیم رایزنی کردند ولی نتیجه ای نداشت .

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس افزود:

علی پروین و نژاد فلاح هم قرار بود با کریمی صحبت کنند که میسر نشد .

انصاری فرد گفت :باشگاه هم تا ساعت ۸ شب هم منتظر علی کریمی ماند ولی موفق به ثبت قرار داد نشدیم .

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همچنین با اشاره به اینکه دیروز آخرین مهلت فصل و نقل و انتقالات بود و باشگاه باید فهرست خود را تکمیل می کرد،گفت پس از این کار برای جا به جایی بازیکن اقدام کردیم،ولی سازمان لیگ قبول نکرد.

انصاری فرد افزود : حضور علی کریمی در پرسپولیس منتفی شده است و موفق به جذب کریمی نشدیم ،زیرا انتقال وی به مراحل آخر کشیده شد.

وی گفت : شروطی هم که در برخی رسانه ها برای تمدید قرارداد کریمی عنوان شده بود،صحت دارد و این بازیکن برای ما این شروط را با نمابر ارسال کرده بود .

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره خصوصی شدن این تیم هم گفت : شرایط خصوصی شدن این تیم،ویژه است و امیدوارم به زودی این کار انجام شود .

انصاری فرد در پایان گفت:پرسپولیس موفق شد به همه اهداف خود در فصل نقل و انتقالات برسد و با همه توان به مصاف حریفان خواهیم رفت.

وی افزود:هدف پرسپولیس قهرمانی در لیگ امسال و آسیا در سال آینده است

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)