مرجع خبری پرسپولیس : دبیر کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در صورت اثبات تخلف تماشاگران میهمان در بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی احتمال محرومیت این تماشاگران از حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) وجود خواهد داشت.

 

حسین عبداللهی درباره حوادثی که در دیدار پرسپولیس برابر تراکتورسازی رخ داد گفت: پیش از شروع رقابت‌های لیگ در جلساتی که در کمیته‌ی انضباطی برگزار کردیم همگی اعضاء ابرای امیدواری کردند که حداقل در شروع رقابت‌های لیگ با مشکلی روبرو نشویم، اما این را هم پیش‌بینی کردیم در صورت تخلف تماشاگران، بازیکنان و هر یک از عوامل مسابقات براساس آیین نامه با متخلفان به شدت برخورد کنیم.

 

وی با بیان اینکه حادث شدن چنین اتفاقی درشروع لیگ غیرقابل پیش‌بینی بود، گفت: امروز و فردا بیشتر اعضای کمیته انضباطی در مرخصی هستند و شریفی هم به مالزی سفر کرده است. بنابراین تشکیل جلسه و تصمیم گیری پیرامون اتفاقی که در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی افتاد به ابتدای هفته آینده موکول خواهد شد.

 

عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا شریفی همچنان به محروم نکردن هواداران اعتقاد دارد گفت: بعضی مواقع نرمش‌ها با بازخورد مثبتی همراه نمی‌شوند، ضمن اینکه ممکن است ما در بررسی‌هایمان به سرنخ‌هایی برسیم که فحاشی تعدادی از تماشاگران به خاطر تحریک برخی افراد بوده است بنابراین در این صورت چاره‌ای جز محروم کردن باشگاه‌ها از حضور هواداران نداریم. به هر حال ما هم باید برای به حداقل رساندن تخلفات از ابزارهایمان استفاده کنیم.

 

وی در ادامه از احتمال محرومیت هواداران تراکتورسازی خبر داد و گفت: در بازی سه‌شنبه پرسپولیس میزبان بود و تخلفی که رخ داد از سوی هواداران میهمان بود. بنابراین در صورتی که کمیته انضباطی به این جمع‌بندی برسد که هواداران تراکتورسازی محروم شوند این محرومیت در بازی‌های خانگی این تیم اعمال خواهد شد.

 

 ضمن آنکه فصل گذشته هم باشگاه تراکتورسازی از حضور هوادارانش محروم شده بود اما با تعهدی که مسوولان این باشگاه دادند موقتا حکم را اجرا نکردیم اما اگر قصد داشته باشیم هواداران این تیم را محروم کنیم محرومیت‌های گذشته را در نظر خواهیم گرفت.

 

عبداللهی در پایان گفت: مماشاتی در کار نخواهد بود و کمیته انضباطی با متخلفان در لیگ دهم براساس آیین نامه به شدت برخورد خواهد کرد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)