مرجع خبری پرسپولیس : حسین عبدی در حالی قراردادش را با پرسپولیس در هیئت فوتبال استان تهران ثبت کرد که حرف و حدیث های بسیاری در خصوص رقم قرارداد مربی تحصیلکرده سرخ ها به گوش می رسد.

 

بازگشت حسین عبدی به تمرین پرسپولیس خیلی بی سر و صدا اتفاق افتاد و به نظر می‌رسد تا وقتی حبیب کاشانی و شفاف‌سازی منحصر به‌فردش در کار نباشد، شخص حسین عبدی یا علی دایی درباره چگونگی بازگشت وی توضیح نخواهند داد کما اینکه عبدی روز یکشنبه و در حاشیه تمرین پرسپولیس پاسخ روشنی درباره توافق تازه‌اش با باشگاه نداد.

 

از آنجایی که اختلاف وی و باشگاه بر سر مسائل مالی بوده، گمانه‌زنی‌هایی درباره رقم قرارداد جدید وی مطرح شده است. گروهی می‌گویند او حاضر شده با ۱۸۰ میلیون تومان همکاری کند اما این موضوع با توجه به موضوعی که کاشانی مطرح کرد و گفت عبدی اندازه سقف قرارداد بازیکنان لیگ برتر (۳۵۰ میلیون تومان) پول می‌خواهد، همخوانی ندارد.

 

عده‌ای دیگر می‌گویند عبدی فصل قبل ۲۰۰ میلیون تومان پول گرفته اما امسال با قراردادی ۲۵۰ میلیونی حاضر شده با پرسپولیس همکاری کند که البته هیچ کدام از این موارد از طرف وی تایید نشده و احتمالا نخواهد شد.

 

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)