پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای طاهری، شما مسبب همه بدبختی‌های باشگاه هستید؛ از بستن پنجره نقل‌و‌انتقالات تا ایجاد مشکلات مالی.

ضیا عربشاهی در خصوص اینکه گفته می شود قرار است لیگ برتر فوتبال تعطیل شود، اظهار داشت: مدیران نابلد به دنبال به تعطیلی کشاندن مسابقات هستند. این موضوع به نظرم منطق ندارد و باید بازی ها ادامه پیدا کند. در هیچ‌کجای دنیا اینطور نیست. برخی از هواداران رقیب فکر می کنند پرسپولیس به دنبال این است که مجانی جام بگیرد در حالی که قهرمانی واقعا حق پرسپولیس است.

وی افزود: من به تازگی اخبار و شایعاتی شنیده‌‌ام مبنی بر اینکه قرار است طاهری دوباره به هیئت مدیره پرسپولیس برگشته و حتی شاید مدیرعامل باشگاه شود. واقعا از وزارت ورزش تعجب می‌کنم که چرا بار دیگر اجازه دادند نام این فرد مطرح شود. انگار دوستان یادشان رفته طاهری چه بلایی بر سر باشگاه پرسپولیس آورد. آقای طاهری! شما مسبب همه بدبختی‌های باشگاه هستید؛ از بستن پنجره نقل‌و‌انتقالات تا ایجاد مشکلات مالی.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: چه کار دیگری باقی مانده که برای انجام آن قصد دارید به پرسپولیس برگردید؟ قرار است لطمه بیشتری به باشگاه بزنید؟ امیدوارم وزیر ورزش در مورد انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه اشتباه دیگری نداشته باشد وگرنه پیشکسوتان آرام نمی‌نشینند و قطعا صدای خود را به گوش هواداران می‌رسانند. باید مشخص شود که چرا بار دیگر نام طاهری مطرح شده و از سوی دیگر، چه افرادی با چه اهدافی مشغول حمایت از این فرد هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)