پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است که سرمربی سرخ‌پوشان در بازی مقابل ذوب آهن به دنبال ۳ امتیاز نبود و بازیکنان جوانش را محک زد.

ضیا عربشاهی در گفت و گو با تسنیم در خصوص شرایط پرسپولیس پس از قهرمانی و بازی این تیم مقابل ذوب آهن اظهار داشت: پرسپولیس از روزی که قهرمانی‌اش مسجل شد، بازیکنان نتوانستند دیگر مثل بازی های گذشته فوتبال همیشگی‌شان را بازی کنند. این موضوع طبیعی است و قهرمانی ۴ هفته زودتر از پایان لیگ مشکلات اینچنینی را هم در پی دارد.

وی با بیان اینکه شاگردان گل محمدی مقابل نساجی هم صلابت گذشته را نداشتند، تصریح کرد: پرسپولیس در بازی شب گذشته مقابل ذوب آهن هم بی‌انگیزه بودند. حفظ انگیزه و روحیه تیم قهرمان سخت است و کادر فنی هر چقدر هم تلاش کنند، نمی‌توانند تیم را به شرایط قبل از قطعی شدن قهرمانی برگردانند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: گل محمدی مقابل ذوب آهن تغییرات زیادی هم در ترکیب اصلی تیم ایجاد کرد و به نظر من پرسپولیس به دنبال ۳ امتیاز نبود و می خواست جوانانش را محک بزند. سرخپوشان در نیمه دوم بازی مقابل ذوب آهن تغییر سیستم دادند و با ۳ دفاع بازی کردند و کادر فنی می‌خواست سیستم ۲-۵-۳ را هم امتحان کنند.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط پرسپولیس در ادامه جام حذفی چطور خواهد شد؟ گفت: جام حذفی با لیگ متفاوت است. پرسپولیس می‌تواند از قهرمانی‌اش در جام حذفی دفاع کند و قطعا با تمام قدرت در این مسابقات شرکت می‌کند. با توجه به اینکه تیم‌های بزرگی در نیمه نهایی حضور دارند و از بین استقلال و سپاهان هم یک تیم صعود خواهد کرد، شاگردان گل محمدی با تمام قوا در جام حذفی بازی خواهند کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)