مرجع خبری پرسپولیس : دو نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشتند: بر اساس طرح نظارت بر نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگانی که به عضویت هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس تهران درآمده اند، دو شغله محسوب می شوند.

 

علیرضا دهقان رییس کمیته ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:

طرح نظارت مجلس شورای اسلامی بر نمایندگان پس از تصویب در مجلس، به شورای نگهبان ارسال شده است که در صورت تایید آن، دو شغله بودن نمایندگان عضو هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس تهران محرز می شود.

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص گفت: تا پیش از تصویب طرح نظارت مجلس شورای اسلامی بر نمایندگان، عضویت نمایندگان مجلس در هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس ابهام داشت.

محمدرضا تابش با بیان اینکه طرح نظارت بر نمایندگان در مجلس به تصویب مجلس رسیده است، ادامه داد: در صورت تایید این طرح از سوی شورای نگهبان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی که اکنون عضو هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستند، دو شغله محسوب می شوند و باید از یکی از شغل های خود کناره گیری کنند.

‘امیدوار رضایی’ و ‘مقداد نجف نژاد’ اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و ‘محمدحسین نژادفلاح’ عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز هستند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)