عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: ابلاغیه‌ای برای احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی ارسال نکرده‌ایم و وی پس از طرح شکایت باشگاه استقلال باید دفاعیات خود را به شکل مکتوب ارائه بدهد.

رضا جاودانی در گفت‌وگو با فارس، درباره احضار افشین پیروانی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای ارائه توضیحات نسبت به اظهاراتش در روز قرعه‌کشی جام حذفی اظهار داشت: پیروانی به کمیته انضباطی احضار نشده است، پس از صحبت‌های افشین پیروانی در روز قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، باشگاه استقلال به دلیل نشر اکاذیب شکایت کرد و اکنون هم کمیته انضباطی به وی فرصت داده تا ظرف ۴۸ ساعت توضیحات خود را به شکل مکتوب ارائه کند.

وی افزود: پیروانی به کمیته انضباطی احضار نشده و تنها باید دفاعیات خود را ارائه بدهد البته پس از صحبت‌های ولی بلافاصله کمیته انضباطی از پیروانی درخواست کرد توضیحات خود را ارائه بدهد اما به نظر می‌رسد درخواست این کمیته برای ارائه توضیحات به باشگاه پرسپولیس ابلاغ نشده بود که بار دیگر این کار انجام شد و ابلاغیه روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رسید.

عضو کمیته فدراسیون فوتبال توضیح داد: با توجه به تعطیلی کمیته انضباطی روز پنج‌شنبه فرارسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی، پیروانی باید پس از اتمام تعطیلات توضیحات خود را به شکل مکتوب ارائه بدهد و درباره اظهاراتش دفاعیه ارائه کند. اگر دفاعیات پیروانی را دریافت نکنیم، می‌توانیم بدون این موضوع هم رأی صادر کنیم اما امیدواریم دفاعیه صورت بگیرد و سپس رأی بدهیم.

جاودانی تصریح کرد: طبق ماده ۷۱ آئین‌نامه انضباطی ما می‌توانیم افراد را رصد کرده و اگر تخلفی مرتکب شده‌اند برای آنها ابلاغیه صادر کنیم که این کار را هم انجام داده‌ایم. این ابلاغیه در گذشته برای باشگاه پرسپولیس ارسال شد اما ابلاغیه جدید برای پیروانی درباره شکایت باشگاه استقلال است که روز گذشته به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.باز هم تأکید می‌کنم پیروانی نباید در کمیته انضباطی حاضر شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)