مرجع خبری پرسپولیس : هادی عقیلی مدافع بلندقامت سپاهان شاید این تیم اصفهانی را ترک کند و این خبر چندان خوشحال‌کننده‌ای برای سپاهانی‌ها نیست.

 

باشگاه العربی قطر با پیشنهاد مالی هادی موافقت کرده و او قرار است برای امضا قراردادش راهی قطر شود. البته هادی چند پیشنهاد جالب توجه هم از تیم های لیگ برتری دارد که فعلا دوست ندارد در مورد آنها حرف بزند.

 

به هر حال او یکی از بهترین مدافعان ایران است و طبیعی است که در فصل نقل و انتقالات مشتریان زیادی داشته باشد. او ابتدا در مورد مذاکره اش با سپاهان می گوید:«من به باشگاه سپاهان رفتم و با مسئولان تیم صحبت کردم ولی راستش را بخواهید مذاکره‌ای صورت نگرفت و باشگاه را ترک کردم.همانطور که می‌دانید من از باشگاه العربی قطر پیشنهاد دارم به همین دلیل صادقانه به مسئولان سپاهان گفتم که اول باید به قطر بروم و بعداً به ایران برمی‌گردم تا اگر شرایط مهیا بود با سپاهان مذاکره کنم.اصل ماجرا همین بود که گفتم.»

 

او ادامه می دهد:«من تا به امروز به قطر نرفتم و مدیربرنامه‌هایم تمامی مذاکرات را انجام داد. چند تیم قطری بعد از جام ملت‌های آسیا دنبال من بودند ولی در نهایت روند مذاکرات با العربی جدی‌تر شد و مدیربرنامه‌هایم با آنها به توافق رسید.حالا باید خودم هم به قطر بروم.من رقم پیشنهادی‌ام را ارائه دادم که آنها قبول کردند و این مهمترین موضوع برای توافق بود.»

 

عقیلی اما هیچ جیز را قطعی نمی داند:«من باید به صورت حضوری با مسئولان العربی صحبت کنم تا یکسری از مسائل مشخص شود ولی همانطور که گفتم در مورد مسائل مالی توافقات حاصل شده است.من دوست ندارم قرارداد طولانی مدت ببندم و یک سری از مسائل را هم مدنظر دارم که باید با مسئولان العربی حرف بزنم.در ضمن باید حرف های آنها را هم بشنوم.»

 

در چند روز اخیر شایعات زیادی در مورد مذاکره عقیلی با پرسپولیس و استقلال شنیده شد که خودش در این مورد می گوید:«هیچ وقت اهل بازارگرمی نبودم در ضمن نه با استقلال مذاکره کردم نه پرسپولیس.این شایعات معمولا در فصل نقل و انتقالات در مورد من شنیده می شود که زیاد به آنها توجه نمی کنم.» حبیب کاشانی در برنامه ۹۰ گفت که فصل گذشته با عقیلی مذاکره حضوری داشت ولی این بازیکن بعدا از تصمیمش برای رفتن به پرسپولیس منصرف شده است.

 

عقیلی در این مورد هم حرف می زند:«بله، درست است ولی همسرم دوست نداشت از سپاهان جدا شوم.این فقط یکی از دلایلش بود و نمی خواهم بگویم چرا به پرسپولیس نرفتم.این موضوع یک بحث محرمانه است.»

 

می گویند عقیلی در فهرست حمید استیلی قرار درد و از طرف این مربی با او تماس گرفته اند ولی خودش این موضوع را تکذیب می کند:«هیچ کس از طرف پرسپولیس و استیلی با من حرف نزده و نمی دانم این شایعات تا چه زمانی ادامه دارد.»

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)