مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلیل ناراحتی من پس از پایان بازی با سایپا از دست دادن آقای گلی بود.

علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار این تیم مقابل سایپا با ناراحتی روی زمین افتاد که این اقدام وی نگرانی‌‌ها را برای جدایی علیپور در پایان فصل از پرسپولیس افزایش داد.

علیپور در گفت‌وگو با فارس درباره دلیل ناراحتی‌اش پس از بازی با سایپا اظهار داشت: من برای کسب عنوان آقای گلی در تلاش بودم و به همین دلیل از اینکه نتوانستم این عنوان را کسب کنم ناراحت شدم. این موضوع هم ارتباطی به سایر مسائل ندارد.

وی افزود: به هر حال تصمیم یحیی گل‌محمدی این بود که مقابل سایپا در ترکیب اصلی قرار نگیرم و من هم به نظر سرمربی پرسپولیس احترام می‌گذارم و با این وجود اینکه نتوانستم آقای گل شوم احساس ناراحتی می‌کنم.

مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: شاید اگر مقابل سایپا از ابتدا به زمین می‌رفتم شانس برای آقای گلی بیشتر می‌شد.

علیپور درباره برگزاری دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال گفت: در حال حاضر تمام فکر و تمرکز من روی دیدار با استقلال است تا بتوانم با عملکرد خوب در آن دیدار دل هواداران را با پیروزی در دربی شاد کنم.

وی افزود: ما به فکر دبل کردن هستیم و برای رسیدن به فینال باید استقلال را شکست دهیم. کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای رسیدن به این هدف انگیزه زیادی دارند.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه شنیده می‌شود در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد، توضیح داد: اکنون به این مسائل فکر نمی‌کنم و پس از پایان جام حذفی که ان‌شاءالله با قهرمانی پرسپولیس به اتمام می‌رسد تصمیم‌گیری خواهم کرد. در حال حاضر تمام تمرکز من روی بازی نیمه‌نهایی مقابل استقلال است و امیدوارم بتوانیم با پیروزی در این بازی به فینال صعود کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)