مرجع خبری پرسپولیس : سخنگوی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه ۸۰ درصد از بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کردهاست گفت : فقط در بخش دروازه بانی و خط حمله نیاز به بازیکن داریم .

به گزارش مرجع خبری عباس علیپور گفت : غلامرضا رضایی ، محمد نوری ، فشنگچی ، مازیار زارع و مجید نورمحمدی پنج بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس هستند و تمرین های پرسپولیس هم از دیروز آغاز شده است و فردا برای اردو به اردبیل خواهیم رفت .

رئیس روابط عمومی باشگاه پرسولیس با بیان اینکه امکان جذب خلعتبری و سید جلال حسینی برای باشگاه وجود نداشت گفت : دو گزینه دیگر برای پرسپولیس مطرح است که یکی از آنها کریم انصاری فرد است که در صورت محقق شندن به سراغ گزینه دیگری خواهیم رفت ودرباره دروازه بانی هم گزینه اصلی ما میثاق معمارزاده است و در صورتی که امکان توافق با وی نباشد دروازه بان دیگری را استخدام خواهیم کرد .

علیپور افزود : بنا بر نظر علی دایی ۸۰ درصد از بازیکنان مورد نیاز جذب شده اند و فقط یک بازیکن ایرانی مقیم خارج مورد توجه دایی قرار گرفته است که در اردوی آلمان به ما ملحق می شود و در صورت تایید در تهران با وی قرارداد بسته می شود .


وی گفت : برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به ۱۰ تا ۱۱ میلیارد تومان پول نیاز داریم و نیاز به کمک های دیگری هم داریم .

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)