علی دایی به شکست سنگین پرسپولیس مقابل الهلال واکنش نشان داد و مسئولان سازمان لیگ را در این شکست مقصر دانست.

علی دایی در گفت‌و گو با خبرورزشی درباره شکست تلخ پرسپولیس مقابل الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: خیلی تلخ بود. شکست پرسپولیس و استقلال مقابل الهلال به دلیل تعصب ملی همیشه برای مردم ما تلخ بوده است اما فوتبال قوانین و عدالت خودش را دارد. همین جا باید از همه بازیکنان ایرانی به خصوص بازیکنان پرسپولیس که در این سالها برای فوتبال ما آبروداری کردند تشکر کنم. آنها خیلی زحمت کشیدند. هم بچه ها و هم کادر فنی اما به دلیل اینکه مدیران غیرفوتبالی را بالای سر فوتبمالمان پذیرفتیم سال‌ها از کشورهای آسیایی عقب افتادیم. چه در شرق و چه در غرب. همه برنامه دارند و اصولی و قاعده مند حرکت می کنند جز ما.

وی اضافه کرد: اگر پرسپولیس دو فینال آسیا را دید به دلیل تعصب بازیکنانشان بود نه برنامه ریزی مدیران فوتبال ایران. پرسپولیس بدن بازی و آمادگی به عربستان رفت و آن گونه مقابل الهلال بازی کرد چون لیگ ما شروع نشده بود. اگر پرسپولیس پنج بازی می کرد و به عربستان می رفت عملکردی به مراتب بهتر داشت. این یکی از ظلم هایی بود که به پرسپولیس شد.

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی ادامه داد: الهلال با قدرت مدیرانش در خانه بازی کرد و پرسپولیس با اجبار AFC به عربستان رفت. این هم یکی دیگر از ظلم ها.

وی اضافه کرد: به تیم های ما خیلی ظلم شد که قابل شمارش نیست. الهلال به فوتبال ما درس های خیلی زیادی داد. به ما گفت بدون برنامه ریزی وارد یک میدان بزرگ نشوید چون حتما تنبیه خواهید شد.

علی دایی ادامه داد: متاسفانه بدترین نمایش پرسپولیس را دیدیم. فکر می کنم این ضعیف ترین بازی پرسپولیس در ۳۰ سال اخیر بود و این شکست نباید فقط به دلیل ضعف بچه ها عنوان شود. افراد دیگری در این شکست دخیل بودند. قبول کنیم پرسپولیس آن تیمی نبود که همه ما انتظار داشتیم. دروازه بان حریف یک بار هم زمین نخورد و نمایش تیمی ما بسیار ضعیف بود اما مقصر این ماجراها فقط بازیکنان و کادر فنی نبودند.

سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی برنامه ریزی فدراسیون را در شکست پرسپولیس تاثیرگذار دانست و گفت: برنامه ریزی فدراسیون به کمک پرسپولیس نیامد. ما هوای خوب را از دست دادیم و حالا که کشور به سمت سرما و باران و برف رفته تازه لیگ را شروع کردیم. پرسپولیس بدون آمادگی به عربستان رفت. مدیران در هر رده ای چه در فدراسیون و چه باشگاه باید خیلی قوی عمل کنند تا تیمی موفق شود. هر فردی آمده روی صندلی مدیریت نشسته فقط دنبال تبلیغات برای خودش بود. من از شما می پرسم اگر در انتخابات مدیر دقت کنند این همه بدهی بار می آید؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)