بهشت زهرا بار دیگر میزبان یکی دیگر از اعضای خانواده فوتبال بود؛ این بار عباس انصاری‌فرد که سال‌ها در بدنه مدیریتی ورزش حضور داشت.

از ۸ بهمن ۱۳۹۹ تا روز گذشته که مدیرعامل سابق پرسپولیس درگذشت، سرخپوشان پایتخت پنج بار بار درگذشت پیشکسوتان خود عزادار شده و حتی مدتی با لباس سیاه در زمین حضور پیدا کردند.

بهمن سال گذشته در یکی از تلخ‌ترین ماه‌های فوتبال ایران، مهرداد میناوند و علی انصاریان، دو پیشکسوتان خوشنام پرسپولیس و تیم ملی، به دلیل ابتلا به ویروس کووید-۱۹ به شکلی ناباورانه از دنیا رفتند و تیم پرسپولیس نیز به خاطر درگذشت این دو چهره محبوب، تا پایان سال مشکی پوش شد.

حمید جاسمیان، مدافع اسبق قرمزها که در دهه ۱۳۵۰ با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت و جزو نسل اول این باشگاه محسوب می‌شد، در اردیبهشت ۱۴۰۰ با همین بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد و یک بار دیگر خانواده فوتبال را عزادار کرد.

سه ماه بعد یکی دیگر از چهره‌های فوتبال ایران در دهه پنجاه خورشیدی، یعنی علیرضا عزیزی پس از مدتها درگیری با بیماری سرطان جان خود را از دست داد. عزیزی سه فصل عضو تیم پرسپولیس بود.

حالا پس از این چهار درگذشته، مدیرعامل سابق سرخپوشان که در سه دوره مختلف بر صندلی مدیریت باشگاه نشست، از دنیا رفت و امروز در قطعه نام آوران آرام گرفت تا اینچنین خانواده اش را سیاهپوش و ورزش ایران را عزادار کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)