کارى مى کنم که نشان دهد لیاقت شماره ۱۰ پرسپولیس را دارم

مرجع خبری پرسپولیس : اولین بازى با پیراهن پرسپولیس براى غلامرضا رضایى خاطره انگیز و با شکوه بود.
او توانست براى سرخپوشان مقابل تراکتورسازى تبریز گل بزند تا پرسپولیس به پیروزى برسد و امیدوار به بازیهاى آینده اش باشد تا به اهدافى که دارد، دست یابد.


• اولین بازى لیگ را با پیروزى پشت سر گذاشتید. در رابطه با بازى مقابل تراکتورسازى صحبت مى کنى؟ – بازى سختى بود اما هدف ما پیروزى در این دیدار بود چون همیشه اولین بازى خیلى مهم است و اگر ببرى، تیم اعتماد به نفس و شخصیت بالایى پیدا مى کند.
ما موقعیت هاى زیادى داشتیم اما یک گل زدیم و بردیم. تراکتورسازى تیم خوبى است و بردن این تیم راحت نیست. این ۳ امتیاز براى ما خیلى مهم و با ارزش بود.

 

• اولین بازى با پیراهن پرسپولیس براى تو چطور بود؟
– خوب بود. خودم خیلى دوست داشتم براى پرسپولیس بازى کنم. با توجه به اینکه هنوز صددرصد به شرایط خوب نرسیده ایم، بازى خوبى بود. یکى دو هفته دیگر زمان مى برد تا صددرصد آماده شویم و با بازیهاى خوبمان کارى کنیم تا هواداران بیشترى به استادیوم بیایند.

 

• اولین گل براى پرسپولیس چه طعمى داشت؟
– خیلى شیرین بود و وقتى خوشحالى ام بیشتر شد که خوشحالى  هواداران را دیدم. شاد کردن دل هواداران خیلى لذت بخش است. به هرحال بازى اول و روز عید بود و شیرینى آن چند برابر بود.

 

• مى دانى پوشیدن شماره ۱۰ پرسپولیس چه مسئولیت سنگینى دارد؟
– (خنده) بله، خوب مى دانم که چقدر سنگین است چون قبل از من این پیراهن بر تن بازیکنان بزرگى بوده است اما کارى مى کنم که نشان دهم لیاقت پوشیدن این پیراهن را دارم.

 

• در مورد حواشى استادیوم چه صحبتى دارى؟
– از اول بازى و از لحظه اى که از اتوبوس پیاده شدیم، هواداران تراکتور با بطرى آب و آبمیوه به سر و صورت ما مى زدند. دائم با اشیاء مختلف ما را مى زدند و وقتى مى رفتم کرنر بزنم هم مرا مى زدند و فحاشى هم مى کردند که کار خیلى زشتى بود.
یکى از نشانه هاى هوادار خوب این است که شخصیت داشته باشد. ما انتظار بیشترى از هواداران تراکتور داشتیم و انشاء الله که بهتر شوند.

 

• وظیفه فدراسیون در قبال این اتفاقات چیست؟
– خود فدراسیون یک سرى برنامه ها دارد. این روزها فدراسیون سر کوچکترین مسائل گیر مى دهد و محروم مى کند. حتماً براى این مسائل هم برنامه دارد و برخورد مى کند. به هرحال حرکت خیلى زشت و زننده اى بود و نباید به سادگى از کنار آن رد شد. اگر خداى ناکرده براى کسى اتفاقى مى افتاد، چه کسى جوابگو بود. شیث رضایى ساکش را روى سرش گرفته بود تا بطرى ها به او نخورد و روى پله ها لیز خورد. اگر اتفاقى مى افتاد، چه کسى جوابگو بود.

 

• به نظر تو چرا چنین اتفاقاتى در استادیوم ها مى افتد؟
– ما که نه حرفى زده بودیم و نه هنوز بازى شروع شده بود که این کارها را کردند. واقعاً نمى دانم دلیلش چه بود.


• بازى بعدى شما مقابل صباى قم در خانه حریف است. در مورد این بازى چه صحبتى دارى؟
– صبا را کاملاً مى شناسیم اما امسال خیلى از بازیکنان آنها عوض شده اند. صبا همیشه هم بازیکنان خوبى داشته و هم تیم خوبى است اما امسال هدفهاى بزرگى داریم و تلاش مى کنیم که با ۳ امتیاز از قم برگردیم.

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)