خبرگزاری پرسپولیس : غلامرضا رضایی با انتقاد شدید از مانوئل ژوزه گفت: او هر بازی با یکی از بازیکنان تیم مشکل پیدا می‌کرد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من از رسانه‌ها انتقاد دارم. من در دور اول مقدماتی جام جهانی بازیکن ثابت تیم ملی بودم، اما هیچ کدام از مطبوعات در دوران مصدومیتم یک کلمه هم از من ننوشتند. من همیشه به رسانه‌ها احترام گذاشته‌ام، اما ناراحتم که چرا الان که شایعه‌هایی به وجود آمده، رسانه‌ها من را در لیست مازاد پرسپولیس گذاشته‌اند.

رضایی که در فصل جاری هنوز یک بازی موثر هم برای پرسپولیس انجام نداده افزود: به نظر من مربی‌گری در پرسپولیس مشکل دارد. از اول فصل مانوئل ژوزه هر هفته با یک بازیکن مشکل داشت. چطور است که قبل از اینکه مصدوم شوم او می‌گفت تو بهترین بازیکن تیم من هستی اما بعد از مصدومیتم این حرف‌ها را می‌زند.

رضایی درباره آینده خود گفت: تصمیم نهایی را باشگاه می‌گیرد، روزی که به پرسپولیس آمدم با عشق و علاقه زیاد آمدم، حتی اگر واقعا اسمم در لیست مازاد باشد ناراحت نیستم، اما از این ناراحتم که چرا به محض اینکه موضوع بدی برای من پیش می‌آید، رسانه‌ها یاد من می‌افتند. اگر اسم من در لیست مازاد است، پس من امروز برای چه با تیم تمرین کردم؟

مهاجم پرسپولیس در ادامه گفت: از آنجایی که ژوزه هنوز هست این حرف‌هارا می‌زنم نه اینکه فکر کنم چون او رفته می‌خواهم انتقاد کنم. من از حق خودم دفاع می‌کنم. درست است که در این نیم فصل خوب نبودم و خودم از عملکردم راضی نیستم اما چطور است که خود ژوزه به من می‌گفت تو بهترین بازیکن تیم هستی و بعد از مصدومیتم خیلی ناراحت شده بود. متاسفانه خیلی‌ها منتظر این بودند که با اعلام نام من در لیست مازاد غلامرضا رضایی را خراب کنند.

وی افزود: اگر قرار باشد از پرسپولیس جدا شوم پیشنهادهای زیادی دارم که به آن‌ها فکر خواهم کرد. من درباره رفتنم به استقلال هیچ حرفی نمی‌زنم. اگر رفتنی باشم که بدون هچی حرف و حدیثی از پرسپولیس می‌روم اما اگر در تیم بمانم با تمام وجود بازی می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)