افشاگری مدیر برنامه های علی کریمی

مرجع خبری پرسپولیس :  مدیربرنامه های علی کریمی با انتشار نامه عباس انصاری فرد در خصوص تمدید قرارداد علی کریمی به شایعات بی اساس در این خصوص پایان داد.

محمودرضا فاضلی با انتشار نامه ارسالی عباس انصاری‌فرد به وی درباره تمدید قرارداد علی کریمی به ابهامات توافق طرفین پایان داد.

محمود رضا فاضلی ، در این‌باره اظهار کرد: در حاشیه انتشار این‌ نامه خطاب به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گویم که اگر اختلاف نظری درباره توافق علی کریمی با باشگاه پرسپولیس بوده است، چرا زودتر از اینها صحبتی از این مساله نشده و اکنون اعلام می‌کنند که تا ساعت ۱۲امشب (دیشب) منتظر او می‌مانیم!

وی افزود: همچنین طبق قانون و حتی پیشنهاد باشگاه در نامه ارسالی، مبلغ ۳۰درصد از کل قرارداد به عنوان پیش‌قرارداد پرداخت می‌شود و مبلغ ذکر شده از قول مدیریت باشگاه برای پرداخت به کریمی خلاف قانون و عرف نیست.

فاضلی با تکذیب بندی از قرارداد کریمی مبنی بر داشتن اختیار جدایی‌اش از پرسپولیس در هر مقطع زمانی طول فصل، گفت: مگر فدراسیون فوتبال ایران قانون ندارد؟ مگر مسوولان باشگاه نسبت به قوانین بین‌المللی فوتبال آگاهی لازم را ندارند؟ چرا که در قرارداد قید شده است که طبق قانون و زمان نقل و انتقالات که همه بازیکنان می‌توانند در آن مقطع به تیم دیگری بپیوندند، علی کریمی هم بتواند چنین اختیاری داشته باشد.

وی تاکید کرد: علی کریمی در حال حاضر بازیکن آزاد است و در هر مقطع زمانی حتی پس از گذشت دو سه هفته از شروع مسابقات لیگ می‌تواند به هر تیمی که جای خالی داشته باشد، بپیوندد و اینکه آقایان تنها ساعات پایانی امشب را آخرین فرصت پیوستن کریمی به پرسپولیس می‌دانند، خود نوعی بیان اشتباه قانون به مردم است. ضمن این که شنیده‌ام مدیرعامل باشگاه در جریان تمرینات پرسپولیس به هواداران به نقل از بنده گفته است که کریمی خواهان دریافت تمام مبلغ قراردادش است که چنین نیست و می‌خواهم به مردم و هواداران پرسپولیس بگویم که این نامه به صورت رسمی حاوی پیشنهاداتی بوده که مسوولان باشگاه خود آن را به ما اعلام کردند و اکنون خلاف آن رفتار کرده و نظر می‌دهند.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس و به نقل از ایسنا، متن نامه‌ی عباس انصاری‌فرد به مدیر برنامه‌های کریمی به شماره ۸۸/۱- ۷۷۴ مورخ ۲۳/۴/۸۸ به شرح زیر است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای فاضلی مدیر برنامه‌های محترم جناب آقای علی کریمی

با سلام

طبق مذاکرات شفاهی با حضرتعالی پیشنهاد باشگاه برای جذب و عقد قرارداد با آقای علی کریمی به شرح زیر است:

۱- مبلغ کل قرارداد ۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال می‌باشد که طبق روال و عرف در طول فصل در چند مرحله پرداخت می‌گردد.

۲- ۳۰درصد از کل قرارداد در زمان امضای آن و ثبت در هیات فوتبال استان تهران پرداخت می‌گردد.

ضمنا با توجه به اردوی تیم در خارج از کشور نتیجه را به باشگاه اعلام فرمایید.

۳- سایر موارد در حضور آقای علی کریمی نهایی و مشخص می‌گردد.

ضمنا کسری مبلغ مورد درخواست آقای کریمی در طول فصل با توجه به فعالیت‌های اقتصادی در باشگاه و از طرق مختلف جبران خواهد گردید.

عباس انصاری‌فرد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)