مرجع خبری پرسپولیس : مشاور رییس سازمان تربیت بدنی گفت: این سازمان عجله‌ای برای انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران ندارد.

 

مجید فرخزادی افزود: در حال حاضر این دو تیم با سرپرست‌های موقت به خوبی کار خود را دنبال می‌کنند و هیچ عجله ای برای انتخاب اعضای هیات مدیره نداریم.

 

وی در خصوص زمان معرفی اعضای هیات مدیره این دو باشگاه گفت: در حال حاضر زمان معینی برای معرفی اعضای هیات مدیره سرخابی‌ها مشخص نشده است.

 

مشاور رییس سازمان تربیت بدنی گفت: سازمان تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با استفاده از نظرات پیشکسوتان و اهالی فوتبال بهترین نفرات را برای حضور در هیات مدیره این دو باشگاه انتخاب کند.

 

 

وی در خصوص نقش خود در انتخاب اعضای هیات مدیره این دو باشگاه تصریح کرد: به عنوان مشاور تنها نظرات خود را به ریاست سارمان تربیت بدنی ارایه می دهم و او تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

 

وی در خصوص حضور علی پروین در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او یکی از افتخارات فوتبال ایران است و مسئولان سازمان نظر ویژه‌ای بر روی پروین دارند.

 

فرخزادی با اشاره به تصمیم سازمان تربیت بدنی برای استفاده از پیشکسوتان ورزش کشور گفت: این موضوع برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا این افراد می‌توانند بیش از هر کسی به پیشرفت ورزش کشور کمک کنند.

 

وی در خصوص زمان اعلام بودجه سال ‪ ۸۹‬فدراسیون‌های ورزشی خاطر نشان کرد: بودجه سال جدید فدراسیون‌ها به زودی با انجام بررسی‌های نهایی اعلام خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)