جمعه ۴ بهمن (۱۴:۱۴)

مرجع خبری پرسپولیس : فرخزادی: کمیته انضباطی باید حق پرسپولیس را بدهد

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی باید حق ما را بدهد.

مجید فرخزادی ، اظهار داشت: باید از هواداران پرسپولیس در استان کرمان تشکر کنم که با سختی به ورزشگاه آمدند. آنها به خاطر دیدن بازی و تشویق پرسپولیس پرچم‌های خود را از ترس به ورزشگاه نیاوردند یا زیر لباس های خود پنهان کردند.
وی اضافه کرد: از تماشاگران مس نیز تشکر می‌کنیم اما از لیدرهای کرمانی گلایه‌های زیادی داریم. آنها روز قبل از تمرین مسائلی را به وجود آوردند که فوتبال ایران را زیر سوال برد.
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: خوشحال هستم که مدیرعامل توانایی مثل برهانی‌نژاد در تیم مس وجود دارد. او به دیدار من آمد و به خاطر مشکلات یک روز قبل از بازی از من دلجویی کرد.
فرخزادی با اشاره به کم‌کاری هیات فوتبال کرمان عنوان کرد: این هیات باید جوابگو باشد. پرسپولیس تافته جدا بافته نیست اما این حق را دارد که یک روز قبل از مسابقه در زمین اصلی تمرین کند.
وی افزود: هیات فوتبال در این خصوص هیچ کاری انجام نداد. ما بخاطر یک ساعت تمرین ۲۰۰ هزار تومان هزینه کردیم و با اوضاع بسیار بدی مجبور شدیم از محل تمرین فرار کنیم. اگر اتفاقی می‌افتاد چه کسی جوابگو بود؟
وی درباره مشکلات داوری گفت: با وجودی که برای رحیمی مقدم و تمام داوران زحمتکش ایران احترام قائلم از او گلایه دارم. باید قبول کرد بازیکن خط میانی مس کرمان که دوست ندارم اسمش را ببرم هفت مرتبه خطا کرد که داور فقط یک کارت زرد به آن نشان داد. اگر بازیکن ما بود، در ازای هر خطا دو نفر اخراج می‌شدند.
وی اظهار داشت: همه دیدند بازیکن مس توپ را با دست وارد دروازه کرد. حتی خودش بعد از بازی به این موضوع اعتراف کرد. چرا زحمات بازیکنان ما باید زیر سوال برود؟
فرخزادی ادامه داد: جریانات یک روز قبل از بازی به قدری خطرناک بود که روحیه بازیکنان ما را به هم ریخت. در زمین بازی تعداد خطاهای ما خیلی کمتر از حریف بود، اما داور باز هم با ما نامهربان بود.
وی یادآور شد:

وقت اضافه چهار دقیقه اعلام شد، اما متاسفانه فقط یک دقیقه آن را داور حساب کرد و سه دقیقه بعدی پاک شد. زمانی که ما برای گل زدن آماده بودیم داور سوت را زد که این جای سوال دارد.
فرخزادی خاطرنشان کرد: برای کادر فنی مس احترام خاصی قائلم. آنها زحمت‌کشان فوتبال ایران هستند، اما کادر فنی مس کرمان ۹۰ دقیقه داخل زمین بود. نمی‌دانم چرا آقای رحیمی مقدم از این مسئله چشم‌پوشی کرد و هیچ حرفی نزد.
فرخزادی افزود: به این مسائل اعتراض شدیدی داریم و از کمیته انضباطی خواستاریم که در اولین فرصت این موارد را پیگیری کند. ضربه‌ای به پرسپولیس خورد که در این مرحله از لیگ برتر بسیار سخت است. آقای شریفی باید بداند که هفته گذشته داور دیدار رئال مادرید و اوساسونا به خاطر دو اشتباه محروم شد.
وی در خصوص اظهارات برخی کارشناسان بعد از بازی گفت: از دقیقه اولی که با تیم بودم روند حرکتی پرسپولیس هجومی طراحی شد. اینکه گفته می‌شود پرسپولیس زیر توپ زد واقعا تعجب آور است. چون کرمانی‌ها فقط توپ را از زمین بلند کردند و زیر توپ زدند. اگر ما از فرصت‌های خود به خوبی استفاده می‌کردیم و کریمی هر دقیقه که پا به توپ می‌َ‌شد او را به زمین نمی زدنند مطمئن باشید نتیجه فرق می کرد.
عضو هیات مدیره پرسپولیس عنوان کرد: حق پرسپولیس در این بازی برد بود. مشکلاتی که پیش آمد را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهیم کرد. و دوست داریم رئیس کمیته انضباطی حق ما را بدهد. شریفی نشان داده که فردی کار بلد است.
فرخزادی گفت: هیات مدیره باشگاه و مدیر عامل محترم چشم‌بینایی دارند. آنها پس از بازی از غیرت و مردانگی بازیکنان تشکر کردند و از آنها خواستند در بازی های بعدی با قدرت بیشتر ظاهر شود.
فرخزادی خاطرنشان کرد: دلم از مردم کرمان گرفته است. عابدزاده کریمی، پیروانی، نیکبخت و … افرادی هستند که بخاطر این مردم و پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین بزرگ افتخار کسب کرده‌اند و حقشان نبود اینگونه با آنها برخورد شود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)