مرجع خبری پرسپولیس : عضو احتمالی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در جلسه علی سعیدلو با محمد دادکان؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال عضویت در هیئت مدیره پرسپولیس را بپذیرد.

 

مجید فرخزادی با بیان این مطلب گفت: علی سعیدلو درصدد است تا برای اداره هرچه بهتر دو باشگاه مردمی و پرطرفدار پرسپولیس و استقلال از پیشکسوتان این دو تیم در امور مدیریتی آن کمک گیرد و استفاده از تجربیات این افراد همواره جزو تاکیدات رییس سازمان تربیت بدنی بوده است.

 

وی افزود: سعیدلو از بدو ورودش به سازمان تربیت بدنی همواره دغدغه برآورده‌سازی انتظارات هواداران این دو باشگاه بزرگ را داشته است و اکنون نیز به ثبات و آرامش رساندن پرسپولیس و استقلال یکی از اصلی‌ترین محورهای برنامه‌های ریاست سازمان است.

 

 

 خوشبختانه با انتخاب علی‌ فتح‌الله‌زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال، این باشگاه تاحدودی به آرامش رسیده و مسوولان این باشگاه درصدد به خدمت گرفتن بازیکنان توانمندی برای حضور شایسته در لیگ دهم هستند. چنین شرایطی در پرسپولیس هم وجود دارد و انشاالله با سعه‌صدر و یک اقدام منطقی و کارشناسانه اعضای هیات مدیره این دو باشگاه به انتخاب نهایی رسیده و معرفی می‌شوند.

 

  

مشاور رییس سازمان تربیت بدنی درباره احتمال استفاده محمد دادگان رییس سابق فدراسیون فوتبال گفت: استفاده از پیشکسوتان ورزشی به خصوص افرادی که سابقه مدیریتی خوبی داشته‌اند جزو تاکیدات ریاست سازمان قرار دارد. محمد دادگان یکی از چهره‌های موفق ورزشی در امر مدیریت فوتبال است که از گذشته هم یکی از گزینه‌های مدنظر سعیدلو برای حضور در فوتبال بوده است. وی تجربه و موفقیت‌های خوبی در گذشته داشته و در چند مرحله تلاش‌هایی برای بازگرداندن وی انجام شد اما متاسفانه تا امروز این تصمیم عملی نشده است.

 

وی گفت: با کوشش‌های انجام شده انشاالله سعیدلو با دادگان دیداری در این خصوص خواهد داشت تا نظرات وی را پیرامون مسایل مدیریتی فوتبال بشنود تا در نهایت راه‌های همکاری میان طرفین باز شود و بتوانیم از توانمندی‌های دادگان در مسوولیت‌های مدیریتی در فوتبال استفاده کنیم.

 

فرخزادی همچنین درباره دیدار دوشنبه شب سعیدلو با علی پروین نیز گفت: این دیدار هم در راستای همان بحث استفاده از تجربیات پیشکسوتان ورزشی در امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس و استقلال بوده است. رییس سازمان با ناصر حجازی هم جلسه خوب و موفقی داشت و حتی با پیشکسوتان رشته‌های ورزشی دیگر هم جلساتی دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)