باشگاه پرسپولیس در روزهای آینده یک درگیری بانکی بین‌المللی را پیش روی خود خواهد داشت.

لئاندرو پریرا در یکی دو هفته اخیر بیشتر از تمام روزهای عضویتش در جمع سرخپوشان پایتخت خبرساز بوده و حالا پرونده مالی او، پرسپولیس را در معرض یک خطر جدی قرار داده است.

باشگاه پرسپولیس بابت باقی مانده قرارداد و آپشن دو جام قهرمانی این مهاجم برزیلی 143 هزار دلار به پریرا بدهکار است که در این بین 18 هزار دلار مربوط به پاداش و 125 هزار دلار به اصل دستمزد تعلق داشته است.

نکته مهم اینکه پریرا می‌توانست بدون امضای این توافقنامه، علاوه بر دریافت 143 هزار دلار، برای 740 هزار دلار قرارداد فصل جدید نیز مدعی شود اما او ترجیح داد که پرونده خود در ایران را برای همیشه ببندد و بی دردسر ایران را ترک کند. اما ممکن است همه چیز آنطور که مهاجم برزیلی پرسپولیس خواسته، پیش نرود.

موعد پرداخت مطالبات لئاندرو پریرا فرا رسیده و آنطور که مسئولان باشگاه پرسپولیس گفته‌اند، تا هفته آینده آنها باید دستمزد پریرا را پرداخت کنند و در غیر این صورت پرونده او به سرعت در دادگاه فیفا جریان پیدا می‌کند.

نکته دیگر اینکه بر اساس مدارک ارسالی پریرا به باشگاه پرسپولیس، او شماره حساب بانکی در آمریکا را برای پرداخت به پرسپولیس ارسال کرده که متعلق به بانک معروف «نیویورک ملون» است و طبیعتا قرمزها باتوجه به تحریم بانکی، کار آسانی برای واریز وجه نخواهند داشت.

نباید فراموش کرد که بر اساس اعلام باشگاه تراکتور، حدود 160 هزار دلار این باشگاه که قرار بود به حساب باشگاه رومانیایی در بانک نیویورک برود، به دلیل تحریم بانکی بلوکه و اساسا پنجره تراکتور به همین دلیل بسته شد.

نکته جالب اینکه باشگاه پرسپولیس 40 هزار یورو باقی مانده از پرونده بوژیدار رادوشویچ را هم به دلیل بلوکه شدن نتوانسته به حساب او واریز کند.

البته باشگاه پرسپولیس باتوجه به دریافت کارت بازی این فصل بازیکنانش، مسئله‌ای از این بابت ندارد و اساسا مسئولان این باشگاه معتقدند که حداقل تا هفته آینده مشکلی این تیم را تهدید نمی‌کند اما به هر حال نکته مهم واریز مبلغ به حساب بانک آمریکایی است که مدیران باشگاه باید راهی برای آن پیدا کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)