سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در بازی‌های حذفی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. چرا که تیم‌های لیگ یک انگیزه زیادی دارند و ما فقط از این بازی برد می خواستیم.

ایسنا، منطقه اصفهان، فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و ملی حفاری اهواز اظهار کرد: بازی‌های حذفی اصلا قابل پیش بینی نیست، چرا که تیم‌هایی که از لیگ یک در این جام شرکت می‌کنند انگیزه زیادی دارند و تمام این تیم‌ها با قصد برد به میدان می‌آیند. ما در این بازی بردیم اما کار خاصی انجام ندادیم چرا که فقط از این بازی برد می خواستیم.

وی افزود: این برد برای ما ارزش داشت چرا که در مرحله بعد با بازیکنان جدید خود شرکت خواهیم کرد. هر چند که امروز هم پنج بازیکن اصلی ما حضور نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا که از او پرسید که چرا امروز محسن مسلمان برای شما ضربه پنالتی زد گفت: در گذشته مهدی رجب‌زاده پنالتی‌های ما را می‌زد و چند پنالتی را خراب کرده بود. اما امروز محسن مسلمان پنالتی ما را زد که متاسفانه به گل تبدیل نشد. من به مسلمان گفته بودم که سمت چپ گلر پنالتی را بزند که متاسفانه سمت راست زد و به هدر رفت.

کاظمی تصریح کرد: همیشه جام حذفی استرس زیادی دارد اما خوشبختانه ما امروز از این مرحله رد شدیم باید در بازی‌های بعدی تلاش کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در خصوص وضعیت ابراهیم محمدی اظهار کرد: ابراهیم محمدی یک مصاحبه بد علیه من انجام داد بود که من جواب او را دادم اما بعد این بازیکن مصاحبه خود را تکذیب کرد که جای تعجب داشت. به هر حال این بازیکنان جوان هستند و من به آن‌ها اعلام کرده‌ام که به برخی از شما از نظر فنی نیازی ندارم. ابراهیم محمدی هم وضعیتش این گونه است و من از لحاظ فنی با او مشکل دارم نه از لحاظ اخلاقی. تمام هدف ما موفقیت ذوب‌آهن است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: با تمام مشکلاتی که داشتیم باید هفت بازیکن می گرفتیم که تاکنون شش بازیکن را جذب کرده‌ایم اما شاید هنوز هفت بازیکن کنونی ما در آن حد و اندازه‌های ذوب‌آهن نباشند.

کاظمی در خصوص کارت قرمز سینا عشوری گفت: من در رخت کن با این بازیکن صحبت کردم و به تمام بازیکنان اعلام کردم که اگر کارت زرد بی مورد دریافت بکنند پنج میلیون تومان جریمه خواهند شد.

وی افزود: علی جراح‌کار را جذب کرده‌ایم و کارت بازی این بازیکن صادر شده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: من چند روز قبل با سردار رویانیان صحبت کردم و شرایط ذوب‌آهن را با او در میان گذاشتم و او هم گفت که من چند بازیکن را می توانم به ذوب‌آهن بدهم اما در مقابل چند بازیکن ذوب‌آهن را نیز می‌خواهم که خب البته این غیر ممکن بود.

کاظمی خاطرنشان کرد: هم اکنون در تیم ما سینا عشوری، محسن مسلمان، پیام صادقیان و قاسم حدادی‌فر جزو بازیکنان کلیدی ما محسوب می شوند و واقعا دارند فوتبال بازی می‌کنند و تیم‌های زیادی در نیم فصل خواهان جذب این بازیکنان بودند اما به هر حال الان اول فصل نیست که من بتوانم به راحتی بازیکن جذب کنم. یک فروارد ساحل عاجی به نام فوفانو بکو که آقای گل لیگ ارمنستان بوده است را به اصفهان آورده‌ایم تا اگر شرایطش مساعد بود جذب کنیم. همچنین احسان پهلوان نیز به تیم ذوب‌آهن پیوسته است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)