مرجع خبری پرسپولیس : نتایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه چهارم اروپا
تیم های حاضر در گروه چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه تیم ملی فوتبال آلمان در زمین روسیه با نتیجه یک بر صفر بر این تیم غلبه کرد و جواز راهیابی مستقیم به جام جهانی را کسب کرد. در دیگر بازی های این گروه فنلاند با نتیجه دو بر یک از سد ولز گذشت و لیختن اشتاین نیز دو بر صفر از آذربایجان شکست خورد.
خبرگزاری فرانسه افزود در جدول رده بندی این گروه، آلمان با کسب بیست و پنج امتیاز از نه بازی مستقیما به مرحله نهایی راه یافت. روسیه با بیست و یک امتیاز و فنلاند با هفده امتیاز از همین تعداد بازی در رده های دوم و سوم قرار دارند.

نتایج رقابت های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه سوم اروپا

تیم های حاضر در گروه سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه اسلواکی با دو گل از اسلونی شکست خورد و جمهوری چک با همین نتیجه لهستان را شکست داد.
خبرگزاری فرانسه افزود/ بر اساس جدول رده بندی این گروه اسلواکی با نوزده امتیاز از نه بازی در صدر قرار دارد و تیم های اسلونی و جمهوری چک به ترتیب با هفده و پانزده امتیاز از همین تعداد بازی در رده های دوم و سوم قرار دارند.
تیم نخست این گروه مستقیما به مرحله نهایی جام جهانی دو هزار و ده راه خواهد یافت

. نتایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه پنجم اروپا
تیم های حاضر در گروه پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه استونی با دو گل از بوسنی شکست خورد. بلژیک نیز با همین نتیجه بر میهمان خود ترکیه غلبه کرد. در دیگر بازی این گروه نیز ارمنستان در زمین خود با نتیجه دو بر یک بازی را به اسپانیا واگذار کرد.
خبرگزاری فرانسه افزود/ بر اساس جدول رده بندی این گروه اسپانیا که پیشتر حضور مستقیم خود در مرحله نهایی جام جهانی فوتبال را جشن گرفته است با کسب بیست و هفت امتیاز در صدر قرار دارد. بوسنی نیز با کسب نوزده امتیاز به عنوان یکی از تیم های دوم وارد مرحله حذفی این رقابت ها خواهد شد. ترکیه با دوازده و بلژیک با ده امتیاز رده های سوم و چهارم را در اختیار دارند

. ایتالیا به جام جهانی ۲۰۱۰ راه یافت
تیم ملی فوتبال ایتالیا با تساوی در برابر ایرلند جنوبی جواز راهیابی به مرحله نهایی جام جهانی فوتبال دو هزار و ده در افریقای جنوبی را کسب کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از دوبلین/ ایتالیا در جریان این بازی که در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی در گروه هشت اروپا برگزار شد با نتیجه دو بر دو در برابر ایرلند جنوبی متوقف شد و مستقیما به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافت.

تایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه هشتم اروپا
تیم های حاضر در گروه هشتم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه مونته نگرو با نتیجه دو بر یک در زمین خود گرجستان را با شکست بدرقه کرد. جمهوری ایرلند و ایتالیا به نتیجه مساوی دو بر دو رضایت دادند و قبرس با نتیجه چهار بر یک بلغارستان را در هم کوبید.
خبرگزاری فرانسه افزود/ بر اساس جدول رده بندی رقابت ها در این گروه،‌تیم ایتالیا با کسب بیست و یک امتیاز از نه بازی به عنوان تیم نخست مستقیما به مرحله نهایی رقابت ها راه یافت. جمهوری ایرلند با هفده امتیاز و بلغارستان با یازده امتیاز از همین تعداد بازی در رده های دوم و سوم قرار دارند. قبرس نه و مونته نگرو هشت امتیاز دارند و گرجستان با کسب تنها سه امتیاز
در قعر جدول این گروه قرار گرفته است

. نتایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه هفتم اروپا
تیم های حاضر در گروه هفتم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه صربستان با پنج گل میهمان خود رومانی را در هم کوبید. اتریش با نتیجه دو بر یک از سد لیتوانی گذشت و فرانسه نیز جزایر فارو را با پنج گل شکست داد.
خبرگزاری فرانسه افزود/ بر اساس جدول رده بندی رقابت ها در این گروه، تیم صربستان با کسب بیست و دو امتیاز از نه بازی بطور مستقیم به مرحله نهایی جام جهانی دو هزار و ده در افریقای جنوبی راه یافت و فرانسه نیز با کسب هجده امتیاز از همین تعداد بازی و به عنوان تیم دوم گروه وارد مرحله حذفی شد. اتریش با چهارده امتیاز در رده سوم قرار دارد. لیتوانی و رومانی با نه امتیاز و جزایر فارو با چهار امتیاز رده های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

نتایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه دوم اروپا
تیم های حاضر در گروه پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه لوکزامبورگ در زمین خود با نتیجه سه بر صفر در برابر سوئیس تن به شکست داد. رژیم صهیونیستی با نتیجه سه بر یک از سد مولداوی گذشت و یونان با نتیجه پرگل پنج بر دو میهمان خود لتونی را با شکستی سنگین بدرقه کرد.
خبرگزاری فرانسه افزود/ بر اساس جدول رده بندی رقابت ها در این گروه تیم سوئیس با کسب بیست امتیاز از نه بازی هنوز امید اول راهیابی به مرحله نهایی این رقابت ها به عنوان تیم نخست است. یونان با هفده و رژیم صهیونیستی با پانزده امتیاز رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند. لتونی با چهارده امتیاز، لوکزامبورگ با پنج و مولداوی تنها با سه امتیاز در رده های بعدی قرار دارند

. تکرار با اصلاح لید/ نتایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه دوم اروپا
تیم های حاضر در گروه دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه لوکزامبورگ در زمین خود با نتیجه سه بر صفر در برابر سوئیس تن به شکست داد. رژیم صهیونیستی با نتیجه سه بر یک از سد مولداوی گذشت و یونان با نتیجه پرگل پنج بر دو میهمان خود لتونی را با شکستی سنگین بدرقه کرد.
خبرگزاری فرانسه افزود/ بر اساس جدول رده بندی رقابت ها در این گروه تیم سوئیس با کسب بیست امتیاز از نه بازی هنوز امید اول راهیابی به مرحله نهایی این رقابت ها به عنوان تیم نخست است. یونان با هفده و رژیم صهیونیستی با پانزده امتیاز رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند. لتونی با چهارده امتیاز، لوکزامبورگ با پنج و مولداوی تنها با سه امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

نتایج بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی در گروه اول اروپا
تیم های حاضر در گروه نخست رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی روز شنبه با هم به رقابت پرداختند.
در جریان رقابت های روز شنبه دانمارک با یک گل از سد سوئد گذشت. پرتغال نیز با سه گل مجارستان را با شکست بدرقه کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، بر اساس جدول رده بندی رقابت ها در این گروه دانمارک با کسب بیست و یک امتیاز از نه بازی مستقیما به مرحله نهایی جام جهانی راه یافت. پرتغال با شانزده و سوئد با پانزده امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند و برای ورود به مرحله حذفی تلاش می کنند. مجارستان با سیزده و آلبانی با هفت امتیاز رده های بعدی را در اختیار دارند. مالت نیز تنها با کسب یک امتیاز از نه بازی در قعر جدول این گروه قرار گرفته است

. راهیابی مکزیک به جام جهانی ۲۰۱۰ با پیرزوی مقابل السالوادور
تیم ملی فوتبال مکزیک شب گذشته با کسب پیروزی پر گل ۴ بر ۱ مقابل میهمان خود السالوادور جواز حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ افریقای جنوبی را کسب کرد.
تیم ملی فوتبال مکزیک در حضور یک صد هزار تماشاگر در دقیقه بیست و پنج مسابقه با گل به خودی تیم السالوادور از این تیم پیش افتاد و گلهای بعدی این تیم در دقایق هفتاد، هشتاد و چهار و هشتاد و هشتاد و هشت به ثمر رسید.
به گزارش خبرگزاری المان از مکزیکو سیتی تیم السالوادور در دقیقه هشتاد و هشت مسابقه به ثمر رسید.

پیروزی ۲ بر ۱ پاراگوئه مقابل ونزوئلا
تیم ملی فوتبال پاراگوئه که پیشتر از صعود خود به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ افریقای جنوبی اطمینان یافته است بامداد امروز با کسب پیروزی ۲ بر ۱ مقابل میزبان خود ونزوئلا به امیدهای این تیم برای راهیابی به مسابقات جام جهانی پایان داد.
به گزارش خبرگزاری المان از پورتو اورداز گلهای این مسابقه در دقایق ۵۵ و ۷۷ برای پاراگوئه و تک گل ونزوئلا در دقیقه ۸۲ برای این تیم به ثمر رسید

.پیروزی ۲ بر ۱ ارژانتین مقابل پرو
تیم ملی فوتبال ارژانتین بامداد امروز با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل میهمان خود پرو امید خود را برای راهیابی به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ افریقای جنوبی زنده نگه داشت.
در نیمه نخست این مسابقه تیم ارژانتین فرصت های زیادی را برای به ثمر رساندن گل بدست اورد که با دفاع خوب تیم ملی پرو مواجه شد.
گلهای این مسابقه در دقایق چهل و هفت و پنجاه و هفت برای تیم ارژانتین به ثمر رسید و تک گل تیم پرو در دقیقه هشتاد و نه مسابقه وارد دروازه تیم ارژانتین شد

. تاکنون شانزده تیم حاضر در مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۰ مشخص شده اند
با برگزاری دیدارهای روز شنبه در گروه های مختلف رقابت های مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی در قاره اروپا، تاکنون شانزده تیم مرحله نهایی این رقابت ها مشخص شده اند.
از قاره افریقا، تیم های ملی آفریقای جنوبی (به عنوان میزبان رقابت ها)، ساحل عاج و غنا شرکت دارند.
از قاره اروپا تاکنون حضور هلند، انگلیس، آلمان، ایتالیا، صربستان، اسپانیا و دانمارک قطعی شده است.
خبرگزاری فرانسه افزود/ از قاره آسیا نیز تیم های ملی کره جنوبی، کره شمالی، ژاپن و استرالیا در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
از منطقه آمریکای جنوبی نیز تاکنون حضور برزیل و پاراگوئه قطعی شده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)