باشگاه پرسپولیس در حال آماده سازی گزارشی علیه کمک داور بازی امروز این تیم مقابل آلومینیوم اراک برای ارائه به کمیته داوران است.

آنچه باعث اعتراض پرسپولیسی هاست، به تصمیم کمک داور در صحنه گل اول آلومینیوم برمی گردد. در این صحنه بازیکن آلومینیوم در آفساید بوده و کمک داور به اشتباه پرچم نزده است. باشگاه پرسپولیس فیلم صحنه گل اول آلومینیوم را به سه کارشناس داوری هم نشان داده و گویا دو نفر از این کارشناسان هم اعلام کرده اند بازیکن زننده گل در این صحنه موقع ارسال توپ نیم بدن از مدافعان پرسپولیس جلوتر بوده است.

تصاویری که از تلویزیون پخش شد نمی تواند ملاک کارشناسی قرار بگیرد چون در هیچ صحنه ای ارسال کننده توپ و بازیکنانی که در محوطه جریمه ایستاده اند موقع زده شدن ضربه، با هم دیده نمی شوند اما باشگاه پرسپولیس با دوربین دیگری از این گل فیلم گرفته و آن فیلم را برای کارشناسان ارسال کرده که دو نفر از آنها رای به جلو بودن مدافع آلومینیوم داده اند و یک کارشناس دیگر نظر قطعی نداده است.

به گفته یکی از مدیران پرسپولیس آنها در حال تکمیل مدارک برای اعتراض به کمیته داوران هستند.

نکته مهم این است که علاوه بر آفساید حتی به نظر می رسید خطای اعلام شده قبل از گل نیز اشتباه بوده و نعمتی خطایی نکرده است.

امروز آلومینیوم با نتیجه ۲ بر یک پرسپولیس را شکست داد. سید وحید کاظمی با کمک محمد عطایی و علی احمدی قضاوت این بازی را برعهده داشتند.

این فیلم را ببینید:

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)