امین قاسمی‌نژاد، مهاجم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مشهد تاکید کرد که دوست دارد فصل آینده هم پیراهن این تیم را بر تن کند.

امین قاسمی‌نژاد، درباره وضعیتش برای فصل آینده گفت: اولویت من پدیده است و اولین تیمی خواهد بود که با آنها مذاکره خواهم کرد. من دو سال است که در پدیده بازی می‌کنم و دوست دارم در این تیم بمانم. تا آخر هفته هم با مسئولان باشگاه صحبت خواهم کرد تا اگر به توافق برسیم قراردادم را تمدید کنم. من پدیده را خانه خودم می‌دانم و دوست ندارم راحت از این تیم جدا شوم، با اینکه چند پیشنهاد دارم ولی باز هم تاکید می‌کنم که دوست دارم بمانم. امیدوارم بعد از مذاکره با باشگاه در نهایت به توافق برسیم و اگر هم این اتفاق رخ نداد سعی می‌کنم که بهترین تصمیم را برای فصل بعد بگیرم تا ضرر نکنم.

وی درباره ماندن یحیی گل‌محمدی در پدیده مشهد عنوان کرد: بهترین تصمیم باشگاه حفظ آقا یحیی بود. طبیعتا اکثر بازیکنان هم دوست دارند بمانند تا فصل آینده با پدیده در لیگ قهرمانان هم به میدان بروند. ما در فصلی که گذشت در چند پست مشکل داشتیم و قطعا باشگاه و کادرفنی تلاش خواهند کرد تا تیم را تقویت کنند.

قاسمی‌نژاد در خصوص عملکرد پدیده در فصل گذشته و کسب مقام چهارمی تصریح کرد: در فصل گذشته خیلی راحت می‌توانستیم قهرمان شویم و حیف شد که قهرمانی را از دست دادیم. در بازی با نساجی هر چه زدیم به در بسته خورد و مقابل ذوب‌آهن و سپاهان هم کاملا مستحق برد بودیم ولی امتیاز از دست دادیم. با این حال عملکرد بدی نداشتیم و حداقل می‌توانستیم سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان را کسب کنیم. هر چند مستحق قهرمانی هم بودیم ولی مقام چهارمی هم برای پدیده خوب بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)