محسن خلیلی، از تلاش‌ همه اعضای آکادمی فوتبال پرسپولیس اعم از مدیران، سرپرستان، سرمربیان و مربیان فصل گذشته تشکر و قدردانی کرد.

مدیر جدید آکادمی فوتبال پرسپولیس در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: فوتبال در سال گذشته با شرایط و تجربه متفاوتی روبرو بود. کرونا وضعیت خاصی را به وجود آورد و این مساله دشواری‌های کار در رده‌های پایه را بیشتر می‌کرد؛ چون شرایط سنی حساسی است. از این جهت مدیر آکادمی باشگاه، مربیان و مسئولان تیم‌ها در فصل گذشته، کار خیلی سختی داشتند. به همین دلیل وظیفه خود می‌دانم به خاطر این مساله و همچنین تمام زحماتی که کشیده شد، از همه عزیزانی که سال گذشته زحمت تیم‌ها را کشیدند، قدردانی و تشکر کنم. البته بعضی از این عزیزان همچنان همراه ما هستند ولی در کل باید به همگی خسته نباشید بگویم.

وی افزود: در ابتدا باید به طور ویژه از آقای محمد پنجعلی قدردانی کنم که در آن شرایط، این مسئولیت را بر عهده داشتند. ایشان بزرگ همه ما و از مفاخر پرسپولیس و فوتبال ایران هستند و تمام کوشش خود را به کار می‌گیریم تا در پایان فصل پیش‌رو شرمنده ایشان و دیگر بزرگان پرسپولیس نباشیم. همچنین وظیفه خود می‌دانم از تک‌تک این عزیزان به نشان تشکر بابت زحمتی که کشیدند نام ببرم.

خلیلی ادامه داد: منصور هاشمی، سرمربی تیم امید و همکاران ایشان، علیرضا محمد، مجتبی شیری، همچنین آقایان یعقوب فاطمی‌مقدم سرپرست تیم جوانان، مجید پروین و حسن خانمحمدی به همراه نبی‌ باقری‌ها و همه عزیزانی که فصل قبل در آکادمی فعالیت داشتند، قابل ستایش هستند و از همه آنها تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس همچنین درباره شرایط تیم‌های پایه، تصریح کرد: با حمایت‌های آقای جعفر سمیعی و پیگیری‌های دکتر ابراهیم شکوری، سعی کردیم زمان را از دست ندهیم و فکر می‌کنم این فصل جزو سال‌هایی است که قبل از کم شدن وقت و زمان، کار را به فاصله کمی از پایان رسمی رقابت‌های فصل گذشته شروع کردیم. آزمون استعدادیابی خوبی داشتیم که از میان بازیکنان تستی، نفرات خوبی گزینش شدند. مربیان، سخت در تلاش هستند و با حمایت باشگاه و با وجود مشکلاتی که با آن روبرو هستند و همکاری بهره‌بردار مجموعه شهید درفشی‌فر، فعالیت‌ها، تمرینات و برنامه‌ریزی‌ها را پیش می‌بریم.

خلیلی در نهایت گفت: کار در آکادمی، فعالیت کوتاه مدت نیست و برای رسیدن به نتیجه، حداقل به سه سال زمان نیاز دارد. با این حال، بسیار امیدوار هستیم به هدف اصلی که کشف و پرورش استعدادهاست، برسیم و نفرات برگزیده‌ای را به طور حتم در پایان فصل معرفی خواهیم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)