پرسپولیس نیوز : قرارداد داریوش شجاعیان با باشگاه استقلال امضا شد.

 به نقل از سایت باشگاه استقلال،سید رضا افتخاری با اعلام خبر امضای قرارداد باشگاه استقلال با شجاعیان گفت: پیرو مذاکرات قبلی باشگاه استقلال با داریوش شجاعیان و پس از کسب موافقت باشگاه گسترش فولاد تبریز، این بازیکن به صورت قطعی به استقلال تهران پیوست و قرارداد ۳ ساله خود را امضا کرد.

او افزود: شجاعیان یکی از بازیکنان خوب لیگ در فصل گذشته بود که عملکرد مطلوبی در تیم سابق خود داشت. حضور او در استقلال را خوش آمد می گویم و امیدوارم در استقلال روزهای خوب و موفقیت آمیزی را پیش رو داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان اظهار داشت: جا دارد از جناب آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد و آقای نصیرزاده مدیرعامل این باشگاه بابت همکاری که جهت این انتقال داشتند، تشکر کنم. همانطور که به هواداران وعده داده بودیم مشغول جذب بازیکنان خوب و اثر گذار برای تیم هستیم. مذاکرات ما بازیکنان مد نظر کادرفنی ادامه دارد و به زودی خبرهای خوش دیگری تقدیم هواداران خواهیم کرد.

گفتنی است مبلغ رضایتنامه شجاعیان ۱٫۵ میلیارد تومان است و قرارداد او هم سه ساله و سالیانه ۸۵۰ میلیون تومان است که مجموع هزینه ها برای این بازیکن را به ۴ میلیارد تومان افزایش می دهد! سال گذشته هم استقلال با ارقام غیرعادی بازیکنانی همچون کاوه رضایی و بختیار رحمانی را جذب کرد اما در لیگ برتر و جام حذفی به جایی نرسید و در لیگ قهرمانان آسیا با سنگین ترین شکست تاریخ خود از رقابت ها کنار رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)