دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که در حضور حامد لک بازی دادن به رادوشوویچ منطقی به نظر نمی‌رسد.

وحید قلیچ در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد عملکرد پرسپولیس در پنج بازی گذشته اظهار داشت: فوتبال بالا و پایین دارد و قرار نیست پرسپولیس در همه بازی‌ها برنده شود. هواداران انتظار زیادی از پرسپولیس دارند، ولی باید این را هم در نظر گرفت که بازی‌های این تیم در پنج هفته گذشته آسان نبودند و نمی‌توان از حالا از تیم گل‌محمدی انتقاد کرد. نتیجه گرفتن در لیگ برای همه تیم‌ها سخت شده است و دیگر حریف آسان در لیگ برتر وجود ندارد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مدیریتی در این تیم تصریح کرد:‌ آقای سجادی قبل از اینکه وزیر ورزش شود حرف‌های قشنگی می‌زد و فکر می‌کنم نگاه ایشان به پرسپولیس و استقلال باید یکسان باشد. در حال حاضر مهمترین موضوع این است که پرسپولیس هرچه زودتر این بحران مدیریتی را پشت سر گذاشته و وزارت ورزش مدیرعامل جدید را مشخص کند تا تیم هم به آرامش برسد.

وی در مورد عملکرد رادوشوویچ در بازی با مس رفسنجان که مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: من از چند سال پیش هم گفتم که رادوشوویچ گلر سالنی است و این را می‌توانید در حرکات و واکنش‌های این دروازه‌بان ببینید. این اصلاً خوب نیست که گلرهای پرسپولیس پاشنه آشیل این تیم باشند. فکر می‌کنم آنها باید بیشتر تمرین کنند و وقت بگذارند. به نظر من با بودن حامد لک استفاده از رادوشوویچ چندان منطقی نیست هر چند که لک هم باید جدی‌تر تلاش کند. فکر می‌کنم در خیلی از مواقع حامد لک دچار غرور می‌شود ولی باید او این غرور را کنار بگذارد و خیلی جدی تمرین کند تا در بهترین فرم ممکن قرار داشته باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)