مرجع خبری پرسپولیس : کمک داور دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: اگر تماشاگران تیم میهمان از داوری ناراضی بودند چرا قبل از آغاز بازی رفتار زشتی انجام داده و به سمت عکاس‌ها بطری پرتاب کردند؟

 

 

حسن کامرانی‌فر در مورد اینکه قضاوت در جام جهانی سخت‌تر بود یا در لیگ برتر ایران، گفت: ‌اگر منظور شما آن چند بطری پرتاب شده به داخل زمین بود باید بگویم من توجه‌ای به پشت سرم نداشتم و تمام تمرکزم بر روی مسابقه بود. هر مسابقه نیز سختی‌های خاص خودش را دارد اما نباید چنین اتفاق‌هایی را در فوتبال ایران شاهد باشیم. ما ایرانی هستیم و فرهنگ غنی داریم.

وی ادامه داد: در مسابقاتی که برای کشورهای دیگر پخش مستقیم می‌شود بروز چنین حوادثی زیبا نیست و به فوتبال ما لطمه می‌زند. باید در این زمینه فرهنگ‌سازی شود.

 

کمک داور بین‌المللی فوتبال ایران در مورد اینکه بازیکنان تراکتورسازی معتقدند اشتباهات داوری باعث واکنش تماشاگران تبریزی شد، گفت: پیش از آغاز مسابقه نیز شاهد چنین رفتاری بودیم. دلیل این مسئله چه بود؟ آیا آنها پیش داوری می‌کردند؟ اگر تماشاگران به داور معترض بودند چرا به سمت عکاس‌ها و تصویربرداران بطری پرتاب کردند؟ آنها چه نقشی در این مسابقه داشتند؟ اعتراض تماشاگران به چه بود؟ معتقدم نه تنها تیم داوری پرسپولیس و تراکتورسازی بلکه تمامی داوران در هفته اول لیگ برتر عملکرد خوبی داشتند. داوران در شرایط روحی و روانی خوبی لیگ را آغاز کردند.

 

کامرانی‌فر در مورد اینکه محمد نصرتی ادعا کرده داوری مسابقه فوق‌العاده افتضاح بوده، گفت:‌ تصور می‌کنم ایشان در حالت خستگی شدید این حرف‌ها را زده است. من یکی از داوران مسابقه بودم و نباید آنرا کارشناسی کنم اما فکر می‌کنم تیم داوری مسابقه قضاوت خوبی داشت. هرچند ممکن است داوران نیز مانند بازیکنان داخل میدان مرتکب اشتباهی شده باشند و خطایی را ندیده باشند اما اشتباه تأثیرگذاری نداشتند.

وی در مورد اینکه بهتر نبود با توجه به جو متشنج سکوها داور اجازه آغاز مسابقه را نمی‌داد، گفت:‌ به خاطر پرتاب چند بطری تعطیل کردن مسابقه کار درستی نبود. بازی شروع شد و بدون هیچ مشکلی نیز به پایان رسید.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)