چهارشنبه ۱۹ فروردین(۱۲:۲۴) 

مرجع خبری پرسپولیس : تیم پرسپولیس امروز در چهارچوب رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الغرافه قطر خواهد رفت. على کریمى، هافبک سرخپوشان قبل از این دیدار صحبت هاى جالبى را به میان آورد که خواندن آن خالى از لطف نیست.


pnnc • به نظر مى رسد تو نسبت به گذشته کمى بى انگیزه شده اى درست است؟
این موضوع را قبول ندارم و هر وقت در پرسپولیس بازى کرده ام و براى این تیم به میدان رفته ام، بسیار با انگیزه بوده ام و تمام تلاشم را براى موفقیت تیم گذاشته ام.


pnnc • دیدار با الغرافه را چطور مى بینى؟
من یکسال در لیگ قطر فوتبال بازى کرده ام و آن زمان الغرافه تیم بسیار قدرتمندى بود. آنها در حال حاضر هم از بازیکنان حرفه اى و ملى پوش بسیارى بهره مى برند، البته بازى این تیم را در رقابت هاى این فصل لیگ قطر پیگیرى نکرده ام اما پس از دیدن بازى آنها مقابل الشباب و همین طور ۲۰ دقیقه از بازى با الشارجه دریافتم که در حال حاضر هم بسیار قدرتمند هستند و نمى توان این تیم را دست کم گرفت. هر چند که در حال حاضر فوتبال به گونه اى شده که نمى توان تیمى را دست کم گرفت و بازى تیم ها بسیار نزدیک به یکدیگر شده است.


pnnc • در مورد اظهارات عباس انصارى فرد مبنى بر اینکه ستاره هاى پرسپولیس کیفیت واقعى شان را به نمایش نمى گذارند. چه نظرى دارى؟
من ستاره پرسپولیس نیستم و فکر نمى کنم منظور انصارى فرد من بوده باشم. البته در عین حال معتقدم با حرف زدن مشکلات حل نمى شود و ما باید بیشتر عمل کنیم. مدیرعامل تیم در جایگاه مدیریتى خود به وظایفش عمل مى کند و من به عنوان بازیکن هم باید وظایفم را در زمین بازى انجام دهم. در این رابطه تنها مى توانم بگویم هر کسى وظیفه اى دارد که باید کار خود را انجام دهد.


pnnc • چرا پرسپولیس پس از رسیدن به گل به صورت ناخودآگاه عقب نشینى مى کند؟

متأسفانه تمام تیم هاى ایرانى این مشکل را دارند و نمى دانم چرا پس از اینکه ،۲ ۳ گل به حریف مى زنند، دیگر میل گلزنى نداشته و عقب نشینى مى کنند. امیدوارم روزى این مشکل بزرگ در فوتبال ایران حل شود. از این رو فکر مى کنم این مربیان هستند که باید بیشتر کار کرده و میل بازیکنان را براى گلزنى بالا ببرند.
pnnc • در بازى با الغرافه بازى مى کنى؟
این موضوع بستگى به نظر سرمربى دارد. اگر در ترکیب تیم قرار بگیرم از هیچ تلاشى براى موفقیت تیم دریغ نخواهم کرد.
pnnc • سرانجام محمد مایلى کهن به عنوان سرمربى تیم ملى انتخاب شد. این موضوع را چگونه ارزیابى مى کنى؟
در رابطه با تیم ملى دوست ندارم زیاد صحبت کنم و فقط براى مایلى کهن و رسیدن به اهدافش در راه جام جهانى آرزوى موفقیت مى کنم.
pnnc • اگر دعوت شوى، حضور در تیم ملى را مى پذیرى؟
اگر دعوت شوم پیراهن تیم ملى را بر تن خواهم کرد.
pnnc• حرف آخر؟
در بازى امروز به دنبال کسب اولین پیروزى در سال جدید هستیم تا زحمات هواداران را جبران کنم. مردم همیشه به ما لطف داشتند و شرمنده آنها هستیم. پیش بینى بسیار سخت است اما ۳ امتیاز بازى با الغرافه حیاتى است و دوست داریم در صدر جدول بمانیم

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)