پرسپولیس نیوز: مدیر دپارتمان مسابقات و رویدادهای کنفدراسیون فوتبال آسیا از فینال رقابت‌های سال ۲۰۱۸ که در ورزشگاه آزادی انجام شد به عنوان روزی شگفت انگیز یاد کرد و از تلاش‌های پرسپولیس در برگزاری آن مسابقه تقدیر کرد.

کارگاه‌های آموزشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ از ساعت ۹ صبح امروز به وقت محلی در کوالالامپور آغاز شد.

پاول لوزانوف، مدیر دپارتمان مسابقات و رویدادهای کنفدراسیون فوتبال آسیا از سخنرانان این مراسم بود. او در بخشی از صحبت‌های خود به فینال رقابت‌های سال ۲۰۱۸ در تهران و بین تیم‌های پرسپولیس – کاشیما آنتلرز اشاره کرد و درباره آن توضیحاتی را مطرح نمود. وی روز فینال بازی‌ها در تهران را با تعداد چشمگیر هواداران و شور و حالی که آنها در ورزشگاه آزادی ایجاد کردند، یک روز شگفت انگیز و بی‌نظیر خواند.

این تمجیدها و یادآوری‌ها در حالی صورت می‌گیرد که کنفدراسیون به جهت ورود بیش از انتظار هواداران جرائمی را در نظر گرفته، با این وجود مقام‌های کنفدراسیون در مقاطع مختلف از آن بازی به جهت شور و حال خاصی که در ورزشگاه آزادی وجود داشت به عنوان یک روز استثنایی یاد کردند.

لوزانوف که در روز برگزاری فینال از صبح زود در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود، در جریان سخنرانی امروز خود با اشاره به امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه، از وی و باشگاه پرسپولیس برای مدیریت در برگزاری مناسب آن مسابقه تشکر کرد.

کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف، در حال حاضر ادامه دارد و کیت لباس و تجهیزات هم صبح امروز چهارشنبه از سوی نمایندگان باشگاه‌ها، تحویل مسوولان کنفدراسیون شد.

البسه بررسی می‌شود و چنانچه نیاز به اصلاح باشد، تا ساعت ۱۶ امروز به وقت محلی به نمایندگان اعلام می‌شود.