سه شنبه ۱۵ بهمن(۱۰:۱۴) 

مرجع خبری پرسپولیس : مارکو از پرسپولیس به فیفا شکایت کرد / خطر کسر ۶ امتیاز دیگر بیخ گوش پرسپولیس

۱خسته کننده شده، واقعاً خسته کننده، ما که سرسام گرفته ایم، هرچه هست، این رسم مدیریت نیست، آن هم در پرطرفدارترین باشگاه ایران! ۶ امتیاز سال گذشته که خاطرتان هست، براى ۶ امتیاز امسال نیز «جا» باز کنید، واقعاً فیفا باید یک کمیته جداگانه مخصوص پرسپولیس ایران تشکیل دهد. پرسپولیس ما حداقل در این زمینه در دنیا «یگانه» است!
۲مارکو دستیار افشین قطبى سرمربى سابق پرسپولیس طى یک قرارداد ۳۰ هزار دلارى به پرسپولیس مى آید، در همان ابتدا ۱۶۰ هزار دلار را به عنوان پیش قرارداد دریافت کرد، قرار بود باقیمانده آن را نیز طى ۲ قسط ۷۰ هزار دلارى دریافت کند که موعد قسط اول ۳ ماه بعد از عقد قرارداد بود که عدم پرداخت آن توسط مدیریت وقت باعث خروج همیشگى مارکو از ایران شد، توجیه خنده دارى که آن موقع مدیران پرسپولیس عنوان مى کردند این بود که مارکو براى عیادت از پذیرش به برزیل رفته و… ادامه موضوع را حتماً بهتر از ما به خاطر دارید ولى در واقع به خاطر بدقولى مسئولان پرسپولیس قید حضور در ایران را زد، اگر مسئولان وقت اندکى درایت داشتند و از پرونده هاى سابق که در فیفا تلنبار شده و همیشه نیز «پرسپولیس ایران» بازنده بود، عبرت مى گرفتند، جریان به راحتى قابل حل بود و با پرداخت طلب او کار به شکایت و تشکیل پرونده نمى کشید اما امروز … مارکو پس از خروج از ایران مهدى حاج باقر مدیربرنامه هاى قطبى را وکیل خود قرار داد تا پیگیر این پرونده باشد، داریوش مصطفوى که اصولاً وقت رسیدگى به این کارها را نداشت، مدیریت جدید نیز که حاج باقر به سراغ آنها نیز رفت اما آنها آنقدر درگیر پیگیرى پروژه مربى خارج اند که فرصت رسیدگى به این مسائل پیش و پا افتاده! را ندارند.

۳از طرف فیفا نامه اى به باشگاه پرسپولیس واصل شده که باشگاه پرسپولیس باید ۱۴۰ هزار دلار باقى مانده از قرارداد مارکو را پرداخت کند، نامه اى که طى چند روز اخیر به دست مسئولان پرسپولیس رسیده و در هیاهوى چند روزه انتخاب سرمربى خارجى و مصاحبه کریمى و درگیرى او با انصارى فرد گم شده بود. کمترین جریمه در این پرونده کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس است، ۶ امتیاز پرسپولیسى ها یکبار در سال گذشته پیه این کسر امتیاز را به تن مالیدند، امسال نیز باید اهدافشان را بدون احتساب ۶ امتیاز برنامه ریزى کنند. این قضیه در خوشبینانه ترین صورت ممکن است، چه آنکه با توجه به سابقه پروپیمان! پرسپولیس در فیفا حتى احتمال سقوط به دسته پایین تر نیز مى رود.
۴مدیران پرسپولیس به تأسى از مدیرقبلى، مدیر دقیقه ۹۰ هستند، آنها تازه به صرافت حل مسأله افتاده اند و به دنبال حاج باقر هستند که با پرداخت طلب مارکو مسأله را فیصله دهند اما … اختیار آنان در شرایط فعلى کمتر از ۵ درصد است، اصولاً هر کسى که مدیرعامل پرسپولیس مى شود «مدیریت در بحران» را ترجیح مى دهد، آنقدر تعلل مى کنند تا به مانند سال قبل و امسال…گفتیم که آنها پرونده هاى مهمترى دارند: انتخاب سرمربى خارجى

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)