مرجع خبری پرسپولیس : مازیار زارع هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم که با گرفتن ۳ امتیاز بازى جواب توهینهاى هواداران تراکتورسازى به کریم باقرى را دادیم.


او درخصوص بازى مقابل تراکتورسازى تبریز اظهارداشت: بازى مقابل تراکتورسازى همیشه حساسیت خاص خودش را داشته است. در بازى با تراکتورسازى هم ما و هم تراکتوریها بازى خوبى را به نمایش گذاشتیم اما طبیعى بود آنچنان که باید و شاید بازى زیبایى نباشد چراکه تیمها هنوز به مرز هماهنگى کامل نرسیده  اند.

وى در ادامه افزود: هرچه پیش برویم بازیها جذاب تر و تماشاگرپسندتر خواهد شد. شرایط بازى رسمى با بازى تدارکاتى کاملا متفاوت است به همین خاطر زمان لازم است به هماهنگى برسیم و با شرایط بازیها سازگارى پیدا کنیم.


زارع در ارتباط با حواشى بازى وشعارهایى که هواداران تراکتورسازى علیه باقرى سر دادند، خاطرنشان کرد:


رفتار تماشاگران تراکتورسازى به هیچ وجه درست نبود. کریم باقرى از اسطوره هاى فوتبال ایران مى باشد که تا به حال در هیچ استادیومى علیه وى شعار نداده اند. وقتى هواداران تراکتور شروع به فحاشى کردند همه ما شوکه شدیم. خوشحالم که با گرفتن ۳ امتیاز بازى جواب توهینهاى آنها را دادیم.هافبک تیم پرسپولیس در رابطه با شروع بازى ۲ تیم گفت: در اوایل نیمه اول یک کم گیج بودیم اما رفته رفته بازى را در اختیار گرفتیم. تیم تراکتورسازى هم تیم خوبى است و بازیکنان باتجربه و خوبى مثل محمد نصرتى را در اختیار دارد اما خوب تیم ما توانست با عملکرد بهتر پیروز شود و گام اول را محکم بردارد.

وى در پایان با اشاره به بازى با صبا خاطرنشان کرد: ما یکشنبه باید در زمین خود به مصاف تیم صبا برویم. درست است که این تیم بازى اول خود را واگذار کرده است اما دلیل نمى شود که آنها را دست کم بگیریم. امیدوارم که اتفاقات بازى با تراکتورسازى دیگر تکرار نشود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)