مرجع خبری پرسپولیس : مازیار زارع  فقط می‌گوید که بعد از آن دوری، با دنیایی از انگیزه دوباره برگشته تا این بار برای پرسپولیس بهترین باشد، نه آن بازیکنی که می‌گفتند حتی سایه‌ای از مازیار ملوان هم نیست!

گفتگوی وی با همکارمان در آلمان را بخوانید…

از بازگشت‌ات کسی استقبال نکرد؛ انگار باز هم باید منتظر انتقادها باشی!
مهم این است که کادر فنی و باشگاه مرا خواسته‌اند وگرنه بعضی انتقادها که همیشه هست.


دو فصل پیش خیلی‌ها انتقاد می‌کردند که از مازیار زارع ملوان خیلی فاصله گرفته‌ای؛ برای امسال چیزی تغییر کرده؟

‌من همان موقع هم تلاش می‌کردم بهترین باشم ولی خب شرایط پرسپولیس با ملوان خیلی فرق می‌کرد. الان هم از نظر بدنی بهترین شرایط را دارم و برگشته‌ام تا این بار بهترین بازیکن پرسپولیس باشم.

 

پرسپولیس را چقدر متفاوت از قبل دیدی؟
با بدنسازی فوق‌العاده سختی که داشتیم از نظر بدنی شرایط بازیکنان حرف ندارد اما باید سعی کنیم که این آمادگی را در تمام فصل داشته باشیم، اگر بتوانیم چند بازی تدارکاتی خوب هم داشته باشیم لیگ را با قدرت شروع خواهیم کرد.


تو در تیم ملی هم با علی دایی کار کرده‌ای؛ فکر می‌کنی او بتواند پرسپولیس را با این همه ستاره به سرانجام برساند؟
‌شک نداشته باشید که می‌تواند. او یک مربی کاربلد است و جدیت‌اش باعث می‌شود همه با انگیزه کار کنند. قطعا پرسپولیس با دایی به افتخارات بزرگی می‌رسد.


پس به قهرمانی پرسپولیس مطمئنی!
الان خیلی زود است برای قول قهرمانی دادن و اصلا نمی‌شود با اطمینان قول داد ولی بدانید که تمام بازیکنان پرسپولیس با هدف قهرمانی در لیگ و جام حذفی می‌جنگند و کم نمی‌گذارند.


لیگ قهرمانان چطور؛ هواداران انتظار دارند که پرسپولیس در آسیا هم حداقل از مرحله گروهی صعود کند.
این اولین هدف باشگاه و ما است و سرمایه‌گذاری‌های خوبی هم برایش انجام شده. با این توانایی‌هایی هم که در پرسپولیس می‌بینم، مطمئن باشید صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اصلا بعید نیست.


حالا چقدر امیدواری که افشین قطبی باز به تیم ملی دعوت‌ات کند؟
‌صد در صد امیدوارم. تلاشم را می‌کنم که بار دیگر بتوانم پیراهن تیم ملی را بپوشم البته اول می‌خواهم برای پرسپولیس یک بازیکن مثمرثمر باشم و بعد خودم را به کادر فنی تیم ملی تحمیل کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)