پنجشنبه ۱ اسفند(۱۲:۵۱)

مرجع خبری پرسپولیس : نه فقط برق، هیچ حریفى را دست کم نمى گیریم / مازیار زارع: محبت هواداران، مسئولیتم را سنگین تر مى کند

pnnc • انگار بر عکس بازى با استقلال زیاد روى شانس نبودى؟
– فوتبال همین است دیگر! البته خوشحالم که با پیروزى زمین را ترک کردیم. حالا فرقى نمى کند من گل بزنم یا بقیه بچه ها. مهم این است که تیم مزد زحماتش را بگیرد که خدا را شکر همین طور هم شد.

pnnc • اواخر بازى مشخص بود که با درد کار را ادامه مى دادى. مصدومیت پایت که جدى نیست؟
– درد زیادى دارم. بلافاصله پس از پایان بازى اقدامات پزشکى توسط کادرپزشکى روى پایم انجام شد. نمى دانم وضعیتم چطور مى شود. این طور که دکترها مى گفتند ظرف ۲۴ الى ۴۸ ساعت پس از بازى، وضعیت مصدومیتم مشخص خواهد شد.

pnnc • پس از تساوى در دربى، پیروزى ارزشمندى را به دست آوردید؟
– در مجموع بازى خوبى داشتیم. حریف ما هم یک بازى نسبتاً خوب انجام داد و ما مثل همیشه موقعیت هاى زیادى براى گلزنى داشتیم که تبدیل به گل نشد اما این طلسم با شوت آقاکریم شکسته شد تا بتوانیم رقابتمان را با بالاى جدولى ها ادامه دهیم.

pnnc • بعد از گلزنى در دربى که باعث شد هواداران به صورت ویژه نام مازیار زارع را ببرند چیزى نمانده بود باز هم براى پرسپولیس گلزنى کنى؟
– در آن صحنه شانس با من و پرسپولیس یار نبود و در یکى، دو هفته توفانى هر چه زدیم به در بسته خورد. شوت پژمان، ضربه من و حرکت على کریمى. ضربه اى که من به سمت دروازه ابومسلم زدم خیلى فرصت خوبى بود که در نیمه اول کار را تمام کنیم اما واکنش خوب گردان و برخورد توپ با تیرک دروازه این شانس را از من و تیم گرفت اما خوشحالم با وجود این مسأله شوت کریم باقرى کار خودش را کرد و ۳ امتیاز را گرفتیم.

pnnc • بعد از ۱۰ نفره شدن حریف انتظار داشتیم پرسپولیس نبض بازى را در اختیار بگیرد و براى گل هاى بعدى تلاش کند اما چنین اتفاقى رخ نداد؟
– درست است که حریف ۱۰ نفره شد اما این مسأله انگیزه آنها را بیشتر کرد و مى خواستند به هر قیمتى شده با امتیاز از زمین خارج شوند. در مقابل، ما با بازى منطقى سعى داشتیم اول پیروزى خود را حفظ کنیم و در وهله بعد فکر بالا بردن تفاضل گلمان بودیم. خدا را شکر به خواسته مان که کسب هر ۳ امتیاز این دیدار بود رسیدیم.

pnnc • جزو بازیکن هاى پرطرفدار پرسپولیس بودى اما انگار گلزنى ات در دربى محبوبیت مازیار زارع را بین هواداران پرسپولیس دوچندان کرده است؟
– هواداران همیشه نسبت به من و بقیه اعضاى تیم لطف دارند. به هر حال این ناشى از لطف آنهاست و باعث مى شود مسئولیت من در قبال این محبت ها و حمایت هاى طرفدارانمان بیشتر شود. امیدوارم بتوانم از عهده این مسئولیت برآیم.

pnnc • در فاصله کوتاهى پس از دربى، پرسپولیس مقابل ابومسلم قرار گرفت و حالا نیز روز شنبه باید به مصاف برق شیراز بروید. این فشار زیاد در کارآیى تیم تأثیر منفى نمى گذارد؟
– این شرایط براى همه تیم ها وجود دارد و باید آن را بپذیریم. پرسپولیس تیم بزرگى است با بازیکنان و توانایى هاى بالا. با توجه به انگیزه اى که براى تکرار قهرمانى بین تک تک ما وجود دارد، این مسائل کمترین تأثیر را در نتیجه گیرى ما خواهد داشت. این را مطمئن هستم.


pnnc • فکر مى کنى برق شیراز، تیم بحران زده لیگ برتر، حریف آسانى براى پرسپولیس باشد؟

– ما هیچ تیمى را دست کم نمى گیریم و به نتیجه هاى اخیر و جایگاه حریفانمان در جدول کارى نداریم. ما تمام تمرکزمان را روى برنامه هاى تاکتیکى و دستورات کادرفنى معطوف کرده ایم که بتوانیم با پیروزى در ادامه لیگ و با استفاده از تعلل و اشتباهات رقبایمان در جدول، در نهایت جام قهرمانى را به هوادارانمان هدیه دهیم. درست است که برق در هفته هاى اخیر رنگ پیروزى را ندیده اما آنها براى رویارویى با پرسپولیس به اندازه کافى انگیزه دارند. پس نمى توانیم مدعى شویم یک بازى راحت و بدون دردسر در پیش داریم

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)