مرجع خبری پرسپولیس : در آستانه بازى پرسپولیس و استقلال اهواز باید به سراغ کسى بروى که خودش سابقه بازى در جمع آبى هاى خوزستانى را داشته باشد. مجتبى شیرى از این بابت به برادرش ارجحیت دارد. چون هم براى استقلال اهواز بازى کرده هم از این تیم شکایت کرده است. گفت وگو با وى را بخوانید:
قرار بود در مورد شکایتت از استقلال اهواز مجدداً رأى دهند اما ظاهراً خبرى نیست!
به من هم همین را گفته بودند. قرار بود شوراى استیناف در این مورد رأى دهد که این اتفاق نیفتاد. شنیده ام همه اعضاى این شورا استعفاء داده اند! البته نمى دانم این خبر چقدر درست است اما اگر راست باشد از شانس خوب من بوده است.


پس فعلاً رأى بى رأى!
هنوز معلوم نیست. مى گوید ممکن است همین گروه پرونده هاى باقیمانده را بررسى کرده و در موردش رأى صادر کند. احتمال دارد خیلى زود این اتفاق بیفتد.


حالا که رأى ندادند براى بازى با استقلال اهواز آماده هستى؟!
فرقى نمى کند. ما همیشه آماده ایم!


وضعیت تیم قبل از این بازى چطور است؟
خدا را شکر همه چیز خوب است. در بازى اول هر چند از نظر هماهنگى در سطح بالایى قرار نداشتیم اما توانستیم بازى خوبى از خودمان ارائه کنیم. فکر مى کنم با انجام تمرینات بیشتر مشکل عدم هماهنگى تیم هم حل شود. مى خواهیم از بازى مقابل استقلال اهواز شروع کنیم.
در این بازى در عمق دفاع پرسپولیس قرار گرفتى. از بازى در این پست راضى هستى؟


بله، در پست اصلى ام بازى کردم و به انجام بازى در این پست عادت داشتم. براساس تمریناتى که انجام دادیم به نظرم به مرز آمادگى ۸۰ درصد رسیدیم. فکر مى کنم اگر هماهنگ تر شویم دیگر مشکل خاصى نخواهیم داشت.
اما شما ۳ گل از حریف دریافت کردید.
شما به گلهاى مس یک بار دیگر نگاه کنید. قطعاً خواهید دید که این گلها بیشتر از روى شدت و یا ضربات ایستگاهى به ثمر رسید. به نظر من مشکل خط دفاعى پرسپولیس آنقدر حاد نبوده که بخواهیم در موردش بحثى کنیم.
بازى با تیم سابقت را چطور پیش بینى مى کنى؟
به هر حال ما میزبان هستیم و باید از امتیاز میزبانى مان نهایت استفاده را ببریم.
اما شما آن تماشاگران پرشور را به همراه ندارید.
درست است اما اگر مى خواهیم خودمان را مدعى نشان دهیم باید از حالا همه امتیازات را جمع آورى کنیم چه با حضور هواداران و چه بدون آنها.
بازى بدون حضور تماشاچى اصلاً مزه دارد؟
قطعاً چنین نیست. بدون آنها بازى بى روح خواهد بود. امیدوارم در این بازى با کسب ۳ امتیاز جاى خالى هوادارانمان را یک جورایى پر کنیم. حضور آنها همیشه باعث آرامش و دلگرمى است.
از استقلال اهواز شناختى دارید؟
کادرفنى فیلم بازى هایش را دیده است و نکات لازم را به ما گوشزد کرده اند. درست است که این تیم دستخوش تغییرات زیادى شده اما نباید اصلاً حریف را دست کم گرفت. آنها با انگیزه زیاد مقابل ما قرار مى گیرند و باید مراقب این مسأله باشیم.
و به عنوان سؤال آخر، اولین بازى مهدى برادرت را در ترکیب پرسپولیس و مقابل مس چطور دیدى؟
البته زمان کمى به مهدى رسید تا بتواند براى پرسپولیس بازى کند اما فکر مى کنم در همان ۲۰ دقیقه حضورش در زمین مؤثر بازى کرد. فکر مى کنم اگر دقایق بیشترى براى پرسپولیس بازى مى کرد مثمرثمرتر عمل مى کرد. به هر حال براى شروع کار بد نبود

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)