بازیکن پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید لیگ برتر شروع شده اما هنوز استادیوم نداریم که تماشاچی در آن حضور پیدا کند و این برای تیم‌های بزرگی که در آزادی بازی می‌کنند بی‌معناست.

مجتبی محرمی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برابر آلومینیوم، اظهار کرد: پرسپولیس در این دیدار محکوم به برد بود و باید در هفته اول آلومینیوم را شکست می‌داد تا در کورس قهرمانی قرار بگیرد. البته فوتبالی که تماشاچی ندارد بی‌معنی است.

یک استادیوم نداریم که تماشاگر حاضر شود!

وی گفت: با وجود این که لیگ برتر فوتبال شروع شده اما از نظر زیرساخت دچار مشکل هستیم و یک استادیوم نداریم که تماشاچی در آن حضور پیدا کند و این برای تیم‌های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس که در آزادی بازی می‌کنند معنی ندارد. واقعا چرا با این وضعیت بازی برگزار می‌کنند.

پرسپولیس تیم کاملی است

بازیکن پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس در چه پست‌هایی ضعف دارد، تصریح کرد: پرسپولیس در هیچ پستی ضعف ندارد و به جز جذب بازیکن در چند پست با همان ترکیب سال گذشته در لیگ امسال حضور پیدا کرده است. در حال حاضر نیز با تفکر یحیی گل محمدی پرسپولیس تیم کاملی دارد و ضعیفی در هیچ پستی ندارد.

محرمی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر شروع خوبی داشت یا خیر؟ گفت: تیمی که اولین دیدار خود را با پیروزی شروع کند پس عملکردش راضی کننده است و سعی دارد از کورس قهرمانی عقب نماند. البته در هفته‌های چهارم و پنجم بهتر می‌توان تیم پرسپولیس را ارزیابی کرد.

مدعی‌ها زیاد هستند اما پرسپولیس به قهرمانی عادت دارد

وی با بیان این که پرسپولیس به قهرمانی عادت دارد، خاطرنشان کرد: شاید امسال تیم‌های مدعی قهرمانی زیاد باشند اما پرسپولیس به قهرمانی عادت دارد و تلاش می‌کند از کورس قهرمانی عقب نیفتد.

پرسپولیس باید تراکتور را ۳-۰ شکست دهد

این بازیکن پیشکسوت در پایان گفت: پرسپولیس با داشتن دروازه‌بان خوب و حرفه‌ای چون بیرانوند نباید از هیچ تیمی گل بخورد و باید در بازی روز چهارشنبه برابر تراکتور با نتیجه ۳ بر صفر این تیم را شکست دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)