بازیکن پیشین سرخپوشان ابراز امیدواری کرد که پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

داود محبوب در گفت‌وگو با تسنیم در مورد حضورش در تمرین روز گذشته سرخپوشان اظهار داشت: با حمید مطهری هماهنگ کرده بودم که به تمرین بروم. خیلی خوش گذشت و با بچه‌ها خاطره بازی کردیم. با کریم باقری، افشین پیروانی و یحیی گل محمدی هم‌دوره بودم و سه سال کنار هم بازی کردیم. بچه‌ها به من محبت داشتند و می‌خواستند شماره ۲۴ پرسپولیس را به من بدهند که نداشتند، پیراهنی که در آن سال‌ها می‌پوشیدم. به همین دلیل شماره دو را به من دادند.

وی ادامه داد: با کادرفنی پرسپولیس در مورد گذشته‌ها حرف زدیم که چقدر زمان ما زمین‌ها بد بود و مشکلات زیادی داشتیم. چقدر امروز آمادگی جسمانی بازیکنان خوب است و علمی تمرین می‌کنند. خاطره مشترکی هم در سال ۷۳ داشتیم، از بازی با شهرداری تبریز که تا دقیقه ۹۳ یک بر صفر باخته بودیم و یک توپ به من رسید و آن را گل کردم. تلویزیون آن روزها ثانیه‌های آخر بازی تیتراژ می رفت، زمانی آن گل را زدم که گزارشگر داشت خداحافظی می‌کرد. یکی دیگر از خاطرات شیرین ما، نتیجه‌ای بود که در بازی برگشت با آلیمای قزاقستان رقم زدیم. در خانه آنها سه بر صفر باخته بودیم و همه فکر می‌کردند که کار تمام است اما در تهران ۵ گل به آنها زدیم و این خیلی لحظه شیرینی بود.

وی ادامه داد: تمام آن روزهایی که در پرسپولیس بازی کردم، خاطره بود. چند سال قهرمان ایران بودیم و فقط نتوانستیم قهرمانی آسیا را بگیریم و این ما را همیشه ناراحت می‌کرد. ان‌شاءالله که تیم فعلی بتواند جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد.

محبوب درخصوص وضعیت پرسپولیس بعد از دربی گفت: بچه‌ها خوب تمرین می‌کردند و کاملا شاداب و آماده بودند. پرسپولیس در دربی هم بد بازی نکرد و می‌توانست استقلال را ببرد اما بدشانسی آورد و توپ‌هایش گل نشد.

این پیشکسوت فوتبال در مورد اینکه خیلی از کارشناسان و پیشکسوتان معتقدند دربی کیفیت فنی نداشت، تاکید کرد: به نظر من که بد نبود، خصوصا اینکه دربی خیلی استرس زیادی ایجاد می‌کند و واقعا بازی سختی است.

محبوب گفت: پرسپولیس فردا (پنجشنبه) هوادار را می‌برد و فکر می‌کنم تا دو سه هفته دیگر به صدر جدول برمی‌گردد و همان جا می‌ماند. یک زمانی در پرسپولیس بازی کردم، حالا هم همیشه طرفدار این تیم هستم و دوست دارم قهرمانی ششم حاصل شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)