پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل محمدی نمی‌تواند به تنهایی معجزه کند و باید خواسته‌های او برآورده شود.

مجتبی محرمی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، درباره انتقادات گل محمدی اظهار کرد: مدیران باشگاه باید جوابگوی انتقادات باشند و خواسته‌های گل محمدی را برآورده کنند تا قهرمانی‌ها در لیگ برتر فوتبال ادامه یابد.

محرمی درباره احتمال استعفای گل محمدی اظهار کرد: من موافق نیستم که گل محمدی استعفا کند. به هر حال گل محمدی توانست مسیر قهرمانی را پشت سر بگذارند و باید بازیکنان مدنظرش جذب شوند تا نقاط ضعف تیم پرسپولیس برای فصل بعد پوشش داده شود. همچنین گل محمدی هری پاتر نیست که با چوب جادویی بتواند معجزه کند.

مدیران پرسپولیس باید نفرات مورد نیاز کادر فنی را جذب کنند
او ادامه داد: به هر حال تیم پرسپولیس لیست ورودی و خروجی در فصل نقل و انتقالات دارد. کادر فنی پرسپولیس برخی از بازیکنان را برای فصل بعد نمی‌خواهد، اما بازیکنانی هم باید برای تقویت تیم جذب شوند. اگر مدیران باشگاه خواهان قهرمانی هستند باید نفرات مورد نیاز کادر فنی را به خدمت بگیرند.

محرمی درباره عملکرد گل محمدی بیان کرد: تیم پرسپولیس با هدایت گل محمدی توانست با اختلاف امتیاز زیاد قهرمان شود. البته گل محمدی در بازی دربی اشتباه و پنالتی زن‌های تیم را تعویض کرد. همین موضوع باعث شد که استقلالی‌ها برنده بازی جام حذفی شوند. به هر حال گل محمدی درخواست جذب بازیکن کرده است تا نقاط ضعف تیمش را برطرف کند و مدیران پرسپولیس باید به تعهدات خود عمل کنند.

بعضی ها می خواهند استقلال قهرمان جام حذفی شود
پیشکسوت پرسپولیس درباره اظهارات گل محمدی مبنی بر اینکه بعضی‌ها دوست دارند که استقلال قهرمان جام حذفی شود، گفت: بله صددرصد این موضوع درست است که می‌خواهند استقلال قهرمان جام حذفی شود. به نظرم سر پرسپولیس را در دربی بریدند و داور مسابقه صحنه‌های خطا بر روی بازیکنان پرسپولیس را سوت نمی‌زد.

برای داور بازی دربی متاسفم
او افزود: برای حیدری داور بازی دربی متاسفم که قضاوت خوبی نداشت. همچنین این موضوع مشخص است که می‌خواهند پوکر قهرمانی ما را خراب کنند. البته در سوپر جام شاهد یک دربی دیگر خواهیم بود و پرسپولیسی‌ها می‌توانند در آن بازی جبران مافات کنند.

پرسپولیس باید یک دروازه بان برای فصل بعد جذب کند
پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس در صورتی که برای فصل بعد تقویت شود به طور حتم می‌تواند به موفقیت دست یابد. رادوشوویچ دروازه بان زحمت زیادی کشیده است، اما مسئولان پرسپولیس باید یک دروازه بان جذب کنند.

محرمی در پایان گفت: من آینده درخشانی برای پرسپولیس ترسیم می‌کنم، چون این تیم بازیکنان جوانی در اختیار دارد که به طور حتم آن‌ها می‌توانند جانشین باتجربه‌ها شوند و به تیم خود کمک کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)