پرسپولیس نیوز: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که شاگردان گل‌محمدی از ابتدای فصل خوب بودند و در پایان فصل هم نتیجه زحمات‌شان را گرفتند و نمی‌توانیم بگوییم که این تیم با کمک دیگران قهرمان شده است.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و قطعی شدن چهارمین قهرمانی سرخپوشان اظهار داشت: پرسپولیس امسال توانست زودهنگام‌ترین قهرمانی را در تاریخ فوتبال ایران کسب کند و باید بگویم که شاگردان گل‌محمدی شاهکار کردند. با توجه به گرمای هوا و رطوبت بیش از حد، بچه‌ها از جان مایه گذاشتند.

«جای تأسف دارد که جشن قهرمانی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.»، وی با بیان این جمله ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس از ابتدای بازی دوندگی خوبی داشتند و در حملات هم خوب اضافه می‌شدند. یک مقدار در نیمه اول پاس‌های اشتباه رد و بدل و در بین راه قطع می‌شد که باعث می‌شد مهاجمان ما کمتر صاحب توپ شوند، ولی با همین شرایط هم در دقایق پایانی نیمه اول توانستیم به گل برسیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: در نیمه دوم شرایط تیم بهتر و پاس‌ها دقیق‌تر شد. خوشبختانه حرکت تیمی روان‌تر شد و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم و روی همین موقعیت‌ها بشار رسن با یک پاس در عمق عبدی را در موقعیت گل قرار داد و مهاجم پرسپولیس گل دوم را به ثمر رساند. من فکر می‌کنم اگر بازیکنان در دادن پاس‌ها دقت بیشتری می‌کردند و از عمق دفاع نفتی‌ها بیشتر فشار وارد می‌کردند، می‌توانستیم نفت مسجدسلیمان را با گل‌های بیشتری هم شکست دهیم. در کل تیم پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد.

محمدخانی درباره کسب چهارمین قهرمانی پی‌در‌پی پرسپولیس خاطرنشان کرد: سرخپوشان در مجموع از شروع لیگ خوب بودند و در تمام بازی‌ها امتیازات لازم را جمع کردند. از وقتی هم که یحیی به تیم اضافه شد، پرسپولیس منسجم‌تر و با روحیه و اعتمادبه‌نفس بالا به بازی‌ها ادامه داد و نتیجه این انسجام و روحیه بالای تیمی‌اش را هم گرفت.

وی در مورد بازی خوب شاگردان مهدی تارتار تصریح کرد: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان هم در این بازی خیلی خوب ظاهر شد. تیم تارتار بازی را نبست و به دفاع محض روی نیاورد. آنها خیلی جنگنده دفاع و در دقایقی هم موقعیت‌سازی می‌کردند. آنها در کل در حمله و دفاع خیلی خوب حضور داشتند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در مورد اینکه یکسری قهرمانی‌های پرسپولیس را به خاطر کمک‌های غیرفوتبالی می‌دانند، گفت: من این موضوع را قبول ندارم. مگر می‌شود یک تیم چهار سال پشت سر هم قهرمان شود، بعد بگوییم که به این تیم کمک شده است؟! یک سال کمک شده، دو سال کمک شده، نمی‌توانیم بگوییم که چهار سال این تیم با کمک دیگران قهرمان شده است. قهرمانی پرسپولیس در این سال‌ها با تلاش بازیکنان و کادر فنی به دست آمده است. پس آن سال‌هایی که پرسپولیس قهرمان نمی‌شد، چه؟ باید بگوییم در آن سال‌ها هم جلوی قهرمانی پرسپولیس را می‌گرفتند؟ پرسپولیسی‌ها چهار سال مداوم است که در کنار هم بازی می‌کنند و چشم بسته می‌توانند به یکدیگر پاس بدهند. کادر فنی و بازیکنان زحمت کشیدند و امروز هم به حق‌شان رسیدند. وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال که نمی‌آیند بگویند چه تیمی قهرمان شود. ما همین‌طور نمی‌توانیم بگوییم به پرسپولیس کمک شده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)