دروازه بان سابق پرسپولیس گفت: بازی محکم پرپسولیس مقابل پیکان می‌تواند ثابت کند در فوتبال هیچ کار نشدنی وجود ندارد.

محمد محمدی دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار این تیم مقابل پیکان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهاراتی را مطرح کرد.

از شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار با پیکان خبر دارید؟

فرصت نکردم به تمرینات بروم اما تا جایی که می‌دانم کادرفنی با تجربه پرسپولیس به ویژه آقای گل محمدی که خودش مربی باتجربه‌ای است، قطعاً می‌داند در چنین شرایطی تا چه اندازه مهم است که تمرینات طبق برنامه پیش روی پرسپولیس باشد.

تصاویری که از تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس منتشر می‌شود، اغلب نشان دهنده شادابی بازیکنان است. به نظرتان این چه تاثیری در عملکرد تیمی خواهد داشت؟

قطعاً این شرایط با درایت کادر فنی در نظر گرفته شده است. چون به اواخر فصل نزدیک می‌شویم و فشار هفته های گذشته در طول مسابقات تیم را تا حدی خسته کرده، بنابراین اجرای تمرینات شاداب می تواند تیم را به لحاظ روحی و روانی در وضعیت بهتری قرار دهد. از طرفی خبر دارم که مصدومان برگشتند و حامد لک هم که در تمرینات حضور دارد. این ها همه اخبار خوبی است که از اردوی تمرینی پرسپولیس به گوش می‌رسد.

شکست این تیم مقابل نیروی زمینی برخی هواداران را نگران کرد. نظرتان در این باره چیست؟

هر تیمی که پرسپولیس بازی می‌کند انگیزه‌اش دو برابر می شود چه برسد به یک بازی اینچنینی که شاید بازیکنان حریف تا ۱۰ برابر توان واقعیشان را در زمین صرف کردند تا خودشان را به کادرفنی پرسپولیس نشان بدهند. این البته قابل احترام است. پرسپولیس در این بازی نیمه اول با نفرات اصلی اش بازی کرد و به طور کلی نمی توان به نتایج بازیهای دوستانه حساب زیادی باز کرد.

چطور؟

این قبیل مسابقات برای روشن شدن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت است.

بازی با پیکان چقدر برای پرسپولیس اهمیت دارد؟

پرسپولیس باید هر شش بازی آخر را ببرد و این کاملاً بستگی به خود بازیکنان دارد. مطمئناً بازیکنان تیم شرایط حساس باقی مانده را می دانند و مطلع هستند که در فوتبال هزار و یک اتفاق می‌افتد. پس بهتر است آنها اتفاقات را آنچنان که خودشان می‌خواهند رقم بزنند. بنابراین باید دوبرابر تلاش کنند و حداکثر امتیازات را بگیرند. بارها و بارها ثابت شده در فوتبال هیچ چیزی نشدنی نیست.

یعنی فکر می کنید استقلال نتیجه نگیرد و پرسپولیس باید از این فرصت استفاده کند؟

به هر حال ما باید کار خودمان را تمام و کمال انجام بدهیم. بچه‌های پرسپولیس باید با همه قدرت به میدان بروند.

شما تجربه حضور در پیکان را داشته‌اید. چه شناختی ازاین تیم دارید؟

این باشگاه از قدیم الایام تلاش می کند در لیگ برتر بماند و البته بیشتر در اواسط جدول حضور داشته باشد. اصلا نباید کاری به پیکان داشت. همه چیز بستگی به خود پرسپولیس دارد. شرایط تیم مقابل خیلی مهم نیست. مهم این است که پرسپولیس برود و از این فرصت باقی مانده تا پایان فصل برای قهرمان شدن نهایت استفاده را ببرد.

حضور هواداران چه تاثیری در این بازی دارد؟

پرسپولیس از قدیم‌الایام تیمی بوده که با حضور هوادارانش انرژی دوبرابر گرفته. قطعاً امیدواریم طرفداران تیم بیایند و تیم محبوبشان را با قدرت حمایت کنند تا اولین گام را برای رسیدن به نتایج مورد انتظار محکم برداریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)