محمد محمدی گفت: از دیدگاه یک دروازه‌بان عنوان می‌کنم که هیچ دروازه‌بانی دوست ندارد مرتکب اشتباه شده یا گل بخورد، پس اینقدر درباره حامد لک بی‌انصافی نکنیم.

محمد محمدی که چند روزی است به عنوان همکار درویش با باشگاه کار می کند پیرامون بازی پیش روی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان و شکست بیرون از خانه هفته پیش مقابل صنعت نفت آبادان اظهاراتی را مطرح کرد.

درباره بازی قبل پرسپولیس مقابل صنعت نفت چه صحبتی دارید؟

فکر می‌کنم این شکست یکی از اتفاقات غیر منتظره فوتبال بود. مثل شکست پی‎‌اس‌جی مقابل رئال که برای همه غیر قابل انتظار بود. برخی اوقات در فوتبال چنین شرایطی به وجود می‌آید که غیر قابل پیش بینی است.

چطور؟

بازی هفته گذشته پرسپولیس را به طور دقیق نگاه کردم. تقریبا می‌توان گفت بازی کاملا در اختیار پرسپولیس بود و فقط بدشانسی آورد که نتوانست گل بزند. توپ اکثر دقایق بازی در زمین صنعت نفت بود و این پرسپولیس بود که حمله می‌کرد. پرسپولیس در بازی با صنعت نفت تنوع تاکتیکی خیلی خوبی داشت و فقط گل نزد. متاسفانه وقتی پرسپولیس روی یک اتفاق گل خورد شرایط برای تیم تغییر کرد و در نهایت تمرکز تیمی‌از بین رفت.

درباره گل اول صنعت نفت و اشتباهی که حامد لک انجام داد چه صحبتی دارید؟ قبول دارید پس از بازی هجمه زیادی علیه او به راه افتاد؟ 

احساس می‌کنم در باره حامد لک بی‌انصافی شد. من به نظر همه هواداران و پیشکسوتان احترام می‌گذارم اما ما باید به یاد بیاوریم که حامد لک همان کسی است که در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس پنالتی گرفت و یک تنه مقابل حریفان خارجی ایستاد و تیم را به فینال آسیا رساند. این را از دیدگاه یک دروازه‌بان می‌گویم که هیچ دروازه‌بانی دوست ندارد اشتباه کند و گل بخورد. نباید به خاطر یک عکس العمل همه زحمات او را زیر سوال ببریم. حامد لک جزو دروازه‌بانان خوب لیگ برتر ایران است و قطعاً این شرایط برای او ادامه دار نخواهد بود. با مدیریت آقای گل محمدی و پیروانی حتماً شرایط دوباره به صورت قبل برمی‌گردد و او درون دروازه پرسپولیس می‌درخشد.

بازی هفته بیست و دوم مقابل نفت مسجدسلیمان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

متاسفانه خبر رسیده که زمین نفت مسجدسلیمان شرایط خوبی ندارد. از طرفی شرایط خود نفت مسجد سلیمان در پایین جدول هم بحرانی است و آنها ممکن است انتحاری فوتبال بازی کنند و از طرف دیگر سرمربی تیم مقابل هم انگیزه‌های خودش را برای رویارویی با تیم پرسپولیس دارد. همه این مسائل دست به دست هم داده تا بازی سختی در انتظار پرسپولیس باشد.

چطور! به خاطر دربی می‌گویید؟

بله! معمولاً تیم‌ها دوست دارند با برد به استقبال دربی بروند. چون در آن صورت شرایط خیلی بهتر خواهد بود. این هم یک فشار مضاعفی روی پرسپولیس می‌آورد که باید در نبود مصدومان و محرومان خودش را در شرایط خوبی قرار دهد و در بازی ما قبل دربی نتیجه لازم را بگیرد.

به نظر شما ۶ امتیاز فاصله بین پرسپولیس و استقلال قابل جبران است؟

هنوز هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. هنوز نُه هفته و ۲۷ امتیاز تا پایان فصل باقی مانده است و رقبا هم شکست می‌خورند و امتیاز از دست می‌دهند. این نیست که همه فقط برنده شوند. قطعاً با حمایت هواداران و تلاش بچه‌های پرسپولیس نتایج بهتر می‌شود و در ادامه تیم دوباره با قدرت در کورس قهرمانی قرار خواهد گرفت.

حرف باقیمانده؟

اتفاق خوب درباره دربی است که دوباره شاهد حضور هواداران در حاشیه بازی خواهیم بود. این خیلی خوب است که فوتبال با حضور هواداران برگزار شود. مسابقه فوتبال بدون هوادار هیچ لذت و جذابیتی ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)