معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: این شائبه برای خود من به وجود آمده که نمی‌خواهند تماشاگران در بازی مقابل سپاهان حضور پیدا کنند.

محمد محمدی دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی در پاسخ به این سئوال که بازی پرسپولیس و سپاهان در چه شهری برگزار می‌شود، اظهار داشت: چند روز است که هرجا را معرفی می‌کنیم، گردن تامین استان می‌اندازند و قبول نمی‌کنند. ما نمی‌دانیم چرا این شهرها مورد قبول واقع نمی‌شود. ما اول مشهد را مطرح کردیم که گفتند بدون تماشاگر می‌شود. سیرجان را انتخاب کردیم که گفتند تامین استان آن‌ها اجازه بازی نمی‌دهد. انزلی را معرفی کردیم که باز تامین استان را بهانه کردند. عصر امروز ورزشگاه یادگار تبریز را به ما پیشنهاد دادند که باز هم نشد.

وی ادامه داد: این شائبه برای خود من به وجود آمده که نمی‌خواهند تماشاگران در این بازی حضور پیدا کنند. ما تخلفی نکردیم که الان داریم در زمین بی طرف بازی می کنیم اما اگر قبول کردیم که این کار را کنیم، در حکمی که برای ما آمده، نوشته زمین بی‌طرف، نه بدون تماشاگر. ما به هواداران نیاز داریم. آنها باعث دلگرمی ما هستند. می خواهند ما را مجبور به بازی کردن بدون حضور تماشاگر کنند.

محمدی تصریح کرد: وظیفه ما نیست که با تامین استان هماهنگی کنیم. ما باید شهر میزبان معرفی کنیم. دیشب پیگیر این کار بودیم و آخرین صحبتی که با حیدر بهاروند داشتیم، شهر های مذکور را اعلام کردیم و دیگر نباید دنبال پیگیری آن باشیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: بچه های دفتر باشگاه تا به حال چهار بار هتل رزرو کردند. امروز با سهیل مهدی صحبت کردیم و به او اعلام کردیم که در تبریز بازی می کنیم و او هم استقبال کرد و گفت الان با تامین استان هماهنگ می‌کنم بعد من شنیدم گفته که من در جریان نبودم.

وی تاکید کرد: من به شخصه با او صحبت کردم اما باز در خبرها خواندیم که تامین استان قبول نکرده است. رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی نیز اعلام کرد به دلیل سفر رییس جمهوری به این شهر نمی‌توانیم اجازه بازی بدهیم. دوستان سازمان لیگ و هواداران باید بدانند که کم کاری نکردیم.

وی در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: صادقانه بخواهیم بگوییم سخت است اما با تمام توان در چهار بازی پیش رو به میدان خواهیم رفت. با نتیجه امروز از نظر فوتبالی کارمان سخت شد. بچه ها و کادرفنی با تمام انگیزه خود تمرین می کنند اما این اتفاقت فوتبالی است. یک سری هم مشکلات داوری وجود دارد. یک آفساید اشتباه نتیجه بازی را می توانست تغییر بدهد.

محمدی در مورد مصدومیت وحید امیری نیز بیان کرد: همین حالا با پزشک تیم صحبت می کردم. همه تمام تلاش خود را می کردند تا سوار هواپیما شود و به محض رسیدن کار درمانی خود را آغاز کند. درد کمر او برگشته و امیدواریم هر چه زودتر به شرایط آرمانی برگردد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)