مرجع خبری پرسپولیس : علیرضا محمد مدافع پرسپولیس معتقد است که این تیم در بازى اول خود در لیگ نهم حرفه اى فراتر از انتظار ظاهر شد و با این نمایش ثابت کرد که در فصل جدید یکى از مدعیان جدى قهرمانى است.
وضعیت مصدومیت مچ پایت به کجا کشید؟
در حال حاضر صبح و عصر به فیزیوتراپى و آب درمانى مى روم و تمام تلاشم را مى کنم تا به بازى با استقلال اهواز برسم.

به همین دلیل همراهى با تیم ملى را از دست دادى. چه احساسى دارى؟
خیلى خیلى ناراحتم. فرصت خوبى را از دست دادم چون در بازى هاى دوستانه مى توان توانایى هاى خود را نشان داد اما به دلیل مصدومیت بازى با بوسنى را از دست دادم.

بازى اول پرسپولیس در لیگ نهم مقابل مس کرمان را چه طور دیدى؟
اولین بازى لیگ همیشه یک سرى حساسیت هاى خاص خودش را دارد چون تیم ها دوست ندارند شروع خوبى داشته باشند. ما هم براى کسب ۳ امتیاز تلاش کردیم. اتفاقاً بازى خوبى شد و تماشاگران یک دیدار تهاجمى را دیدند اما در نهایت امتیازات بازى تقسیم شد.


در این بازى مستحق پیروزى بودید؟
ما مستحق برد بودیم چون نیمه اول خیلى بهتر از حریف بازى کردیم و موقعیت هاى زیادى داشتیم اما کسب یک امتیاز خارج از خانه راضى کننده بود.
چرا نتوانستید برترى مقابل مس کرمان را حفظ کنید؟


فکر کنم روز خوب ادینهو مهاجم برزیلى حریف بود. اگر ضربه کاشته او گل نمى شد، مى توانستیم برنده بازى باشیم اما ضربه خیلى زیبایى زد و گل شد. ما روى خلاقیت بازیکنان آنها گل خوردیم. نور ورزشگاه هم کم بود ومعمارزاده دید خوبى نداشت. ما روى تاکتیک خاصى گل نخوردیم.
مى گویند پرسپولیس در اولین بازى فراتر از انتظار بود. این حرف را قبول دارى؟
بله، صد در صد همین طور است. تیم ما خیلى خوب بازى کرد. پرسپولیس در اولین بازى خوب جنگید و دوید. ما جوان هاى خیلى خوبى داریم و باید تلاش کنیم که این روند ادامه داشته باشد.
بازى با استقلال اهواز را چه طور پیش بینى مى کنى؟
این بازى هم مثل بقیه بازیها سخت است. هیچ حریفى جلوى ما دست وپا بسته نیست. ما با تمام قدرت به زمین مى رویم تا با یک بازى منسجم و تهاجمى استقلال اهواز را ببریم.
چه شناختى از این تیم دارى؟
از تیم فصل قبل آنها شناخت دارم و تیم فصل جدیدشان را نمى شناسم. مربى آنها را خیلى خوب مى شناسم. خداداد مربى خیلى خوبى است و انشاء الله به حقش برسد.
کار کرانچار را در این مدت چه طور دیدى؟
به نظرم ایشان با بقیه مربیان کروات فرق دارد. کرانچار یک مربى کاربلد و با دانش است و با او موفق مى شویم. ایشان مربى بزرگى است و به درد پرسپولیس مى خورد.
این پرسپولیس در فصل جدید مدعى هست؟
شک نکنید که مدعى هستیم. پرسپولیس اسمش همیشه مدعى بوده و با این نفرات و تیم خوبى که داریم، یکى از مدعیان هستیم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)