شنبه ۵ بهمن(۰۸:۲۰)

مرجع خبری پرسپولیس : روى آسفالت تمرین مى کنیم / محمد: روزهاى خوب پرسپولیس هم از راه مى رسد

pnnc • بازى با مس کرمان را مساوى کردید. چرا نتوانستید نتیجه پیروزى را حفظ کنید؟
– چه بگویم؟ اعصابمان به هم ریخت. شرایط زمین کرمان خیلى بد و نامساعد بود. ما مى توانستیم پیروز میدان باشیم اما بازى مساوى شد. 

pnnc • چرا روى گل حریف اعتراض داشتید؟
– بیگدلى با دست توپ را زد و به همین خاطر اعتراض داشتیم. خودش هم گفته که توپ را با دست زده است. ما مى توانستیم ۳ امتیاز بازى را بگیریم اما نشد. البته خیلى هم بدشانس بودیم.

pnnc • مس کرمان را چطور تیمى دیدى؟
– تیم خیلى خوبى است. مس تا حالا در زمین خودش نباخته بود، تیم ما هم تا حالا در کرمان شکست نخورده بود اما شانس با ما یار نبود و امتیازات تقسیم شد.

 

pnnc • با این تساوى امیدى به قهرمانى دارید؟
– هنوز ۱۱ هفته دیگر از لیگ باقى مانده است. هنوز زود است براى قهرمانى صحبت کنیم. شرایط ما سخت شده اما قهرمانى دور از دسترس نیست. ما ۳ امتیاز هم در بازى مستقیم با استقلال داریم که اختلاف امتیازمان با صدر جدول کم مى شود. بازى هاى خانگى زیادى هم داریم و هنوز چیزى از دست نداده ایم.

pnnc • چرا امسال اینقدر امتیاز از دست دادید؟
– فکر مى کنم امسال بدشانسى، زیاد داشتیم. حاشیه هاى خیلى زیادى هم اطراف تیم ما بود. همه اینها مزید بر علت شد و روى نتایج تیم ما تأثیرگذار بود.

pnnc • فکر مى کردى در اولین سال حضورت در پرسپولیس چنین فصلى را پشت سر بگذارى؟
– اصلاً به هیچ کدام از این شرایط فکر نمى کردم. احساس مى کردم فصل خیلى خوبى خواهم داشت البته هنوز هم چیزى از دست نداده ایم و روزهاى خوب تیم هم از راه مى رسد.

pnnc • این روزها بحث حضور یک سرمربى بزرگ در پرسپولیس داغ است. با این کار موافق هستى؟
– افشین خان کارش را خوب بلد است. ما بازیکن هستیم و این مسائل به ما ربطى ندارد و مدیریت باشگاه در این رابطه تصمیم مى گیرد اما افشین پیروانى خوب نتیجه گرفته است.

pnnc • بچه هاى تیم روى زمین تمرین پرسپولیس خیلى اعتراض دارند. این زمین تمرین چقدر روى نتایج تیم تأ ثیر داشته است؟
– خیلى تأثیر داشته، زمین تمرین ما افتضاح است. ما روى آسفالت تمرین مى کنیم. زمین تمرین ما خیلى سخت است. مى گوییم حرفه اى هستیم، نباید زمین هاى ما اینطورى باشد. زمین کرمان هم خیلى بد بود و شرایط سخت بود. در کل زمین هاى خوبى نداری

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)