مرجع خبری پرسپولیس : بعد از اینکه فوتبالش به دل قطبی نشست و به عنوان یکی از هافبک‌های تیم ملی نامش در لیست سرمربی دیده شد، باشگاه پرسپولیس هم برای جذبش اقدام کرد تا خط حمله پرسپولیس، میهمانی از صبا داشته باشد.

 

 محمد نوری که حالا حضورش در تیم دایی مسجل شده، قرار است در پستی توپ بزند که فصل پیش کریم باقری، حسین بادامکی، تیاگو و عادل کلاه‌کج در آن فوتبال بازی کردند.


با رفتن عادل کلاه کج از پرسپولیس اما بعید نیست جذب او هد
فی همچون جایگزینی‌اش به جای کلاه کج را در بر داشته باشد. البته خود نوری هم معتقد است با شناختی که از خود دارد برای ارائه بهترین فوتبالش تلاش می‌کند تا بتواند بهترین چهره را از خود در نظر دایی ثبت کند.

 

*فوتبالت در صبا به دل خیلی‌ها نشست اما فکر نمی‌کنی با حضور در پرسپولیس دچار افت شوی؟
قبول دارم که پرسپولیس تیم بزرگی است اما پیوستن به این تیم یکی از آرزوهایم بود. ضمن اینکه حالا یکدست بودن این تیم هم برایم خیلی مهم است.

 

 

 

*با حاشیه‌های پرسپولیس چه می‌کنی؟
با بودن آقای دایی و کاشانی بعید می‌دانم تیم دچار حاشیه شود. علاوه بر این بازیکنانی هم که جذب کردند چندان پرحاشیه نیستند.

*با این‌حال تجربه ثابت کرده که کنار آمدن با حاشیه‌های تیم‌های بزرگ، از مهم‌ترین مواردی است که بازیکنان زیادی آن را نادیده گرفتند …
درست است که به واسطه بزرگ و پرطرفدار بودن پرسپولیس چنین مواردی پیش می‌آید. پرسپولیس حاشیه نداشته باشد، چه تیمی حاشیه داشته باشد؟ با این‌حال سعی می‌کنم تا آنجا که می‌توانم از این مقوله‌ها دوری کنم.

*در راستای همین حرف و حدیث‌ها هم عده‌ای معتقد بودند علی دایی و حبیب کاشانی در جذب بازیکنان مورد نظرشان به اختلاف خوردند. عده‌ای را دایی می‌خواهد، کاشانی نمی‌خواهد و بالعکس. فکر می‌کنی تو انتخاب کدام‌یک بودی؟
من از این مسائل بی اطلاعم اما فکر می‌کنم انتخاب هر دو، چون قطعا اگر سرمربی با جذب بازیکنی موافق نباشد باشگاه پا پیش نمی‌گذارد. البته من با آقای کاشانی صحبت کردم اما مگر می‌شود دایی با جذبم موافق نباشد و با من قرارداد ببندند؟!

*فکر نمی‌کنی اگر انتخاب دایی نبوده باشی، محکوم به نیمکت‌نشینی شوی؟
خدا را شکر فصل قبل خوب بازی کردم و همیشه روی من نظر داشتند. حالا هم برای بهترین بودن تمام تلاشم را می‌کنم.

*در پرسپولیس چه پستی داری؟
این بستگی به نظر آقای دایی دارد و پستی که برایم تعریف کنند اما به طور کلی هافبک نفوذی بودم و البته توانایی فوتبال بازی کردن در پست هافبک دفاعی را هم دارم. علاوه بر اینها پست‌های زیادی هستند که بتوانم خودم را با آنها وفق دهم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)