پیشکسوت پرسپولیس گفت: امیدوارم حق به حقدار برسد و بازیکنان و مربیان تیم با شایستگی به قهرمانی این فصل دست پیدا کنند.

علیرضا محمد در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: بازی با ماشین‌سازی بار دیگر قدرت پرسپولیس را به اثبات رساند. این تیم محکم و بدون اشتباه فوتبال بازی می‌کند و توانست در یک بازی مهم مقابل تیمی که به خاطر وعده پاداش میلیاردی، دارای انگیزه‌های فردی بود، به برتری ۵ بر صفر برسد.

مدافع راست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: یحیی گل‌محمدی و همکارانش برای هر بازی، شکل جدیدی از برنامه‌های تاکتیکی را به نمایش می‌گذارند و این کار باعث می‌شود پرسپولیس همواره شاداب و سرشار از انگیزه در زمین بازی ظاهر شود. من هم مربی‌گری می‌کنم و می‌دانم رسدن به چنین اتفاقی، چه فرآیند سختی دارد. فوتبالی که پرسپولیس ارائه می‌دهد، در هیچ تیم دیگری مشاهده نمی‌کنیم و از این رو معتقدم پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی در این فصل است. امیدوارم حق به حقدار برسد و بازیکنان و مربیان تیم با شایستگی به قهرمانی این فصل دست پیدا کنند.

علیرضا محمد در مورد شرایط خط حمله و دفاع تیم اضافه کرد: در خط دفاع مشکل زیادی نداریم. کلین‌شیت‌های پیاپی باعث شده پرسپولیس به لحاظ بسته نگه داشتن دروازه خود صاحب رکورد جالبی در این فصل شود. در خط حمله هم زوج‌سازی مفیدی را شاهد بودیم. شهریار مغانلو و مهدی عبدی در کنار هم در همان نیمه نخست کار حریف را یکسره کردند. در البته در پست‌های دیگر هم بهترین بازیکنان فوتبال ایران بازی می‌کنند و این موضوع باعث شده از مدل فوتبال پرسپولیس لذت ببریم. تیم‌مان یکدست شده و بازیکنی که سطح پایین‌تری نسبت به دیگران داشته باشد، در پرسپولیس نمی‌بینم.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان در نهایت گفت: امیدوارم مثل هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم، حمایت هواداران بیشتر شود. با اینکه پرسپولیس در دربی شکست خورده بود اما حمایت‌ها به شکلی پیش رفت که تیم ما توانست در خانه حریف ۵ گل به ماشین‌سازی بزند و صدرنشین لیگ بماند. به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ پرسپولیس، از هواداران درخواست می‌کنم با همین قدرت و انگیزه، کار حمایت از تیم را ادامه دهند و در کنار تلاش مربیان و بازیکنان، عامل اصلی موفقیت‌های آینده پرسپولیس باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)