قطر خانه جدید بازیکنان ایرانی
مرجع خبری پرسپولیس : یک روزنامه قطری اعلام کرد که هادی عقیلی برای نهایی کردن مذاکرات خود جهت پیوستن به العربی، وارد دوحه می‌شود.

 

روزنامه العرب قطر اعلام کرد:‌ هادی عقیلی مدافع تیم سپاهان ساعت ۱۳ امروز برای مذاکره با تیم العربی و پیوستن به این تیم وارد دوحه می‌شود.

 

به نوشته العرب، هادی عقیلی به عنوان بازیکنی حرفه‌ای در سطح آسیا جایگزین سلمان عیسی بازیکن بحرینی العربی خواهد شد که قراردادش به پایان رسیده است.

 

بنا بر این گزارش، سفر عقیلی و مذاکرات وی با باشگاه العربی دو تا سه روز طول خواهد کشید و عقیلی در این مدت درباره جزئیات قرارداد [احتمالی خود] با مسئولان باشگاه مذاکره خواهد کرد.

 

العرب با بیان اینکه دو طرف در روزهای گذشته مذاکرات مقدماتی را انجام داده‌اند، تصریح کرد که «عبدالرحمن الخلفی» عضو هیئت مدیره و سخنگوی آن در باشگاه العربی اعلام کرده است که در مدت حضور عقیلی در دوحه، آزمایشات پزشکی نیز انجام خواهد شد.

 

این روزنامه قطری به نقل از سخنگوی هیئت مدیره باشگاه العربی نوشت که در صورت توافق کامل درباره جزئیات، قرارداد عقیلی با العربی امضا خواهد شد.

 

الخلفی همچنین گفت: مذاکره با این بازیکن مدتی است آغاز شده و اگر توافق حاصل شود، خریدی ویژه برای باشگاه خواهد بود زیرا وی تجربه خوبی با باشگاه خود دارد و عضو تیم ملی کشورش است. باشگاه العربی از توانمندی هادی عقیلی و قدرت وی برای تضمین صلابت خط دفاعی تیم العربی برای فصل آینده اطمینان دارد.

 

روزنامه العرب در ادامه نوشت: عقیلی ۳۰ ساله بازیکن قلب خط دفاعی سپاهان است و در سال ۲۰۰۹ نامزد بهترین بازیکن آسیا نیز شده است.

 

بنا بر این گزارش، پیشرفت مذاکرات العربی با هادی عقیلی هرگونه احتمال تمدید قرارداد سلیمان عیسی بحرینی با این باشگاه که شایعاتی درباره آن به وجود آمده بود را رد می‌کند.

 

پیش از این محمدرضا خلعتبری بازیکن فصل گذشته ذوب‌‌آهن به الغرافه قطر پیوسته بود و ایمان مبعلی نیز برای مذاکره با یک تیم قطری راهی این کشور شده است. به نظر می‌رسد پس از امارات، نوبت قطر است که خانه جدید بازیکنان ایرانی شود.

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)