بشار رسن بازیکن محبوب پرسپولیس که تا فینال آسیا همراه این تیم ماند و بعد از آن از جمع سرخ‌ها جدا شد طبق گفته مدیر برنامه‌هایش احتمال اینکه به پیشنهاد باشگاه ایرانی پاسخ مثبت بدهد زیاد است.

رسن با قطر اس‌سی یک سال دیگر قرارداد دارد اما گویا از شرایطش در این تیم راضی نیست. بازیکن محبوب سرخ‌ها که وفاداریش به این باشگاه را پیش از این با ادامه حضورش تا فینال آسیا ثابت کرده بود

طبق گفته مدیر برنامه‌هایش احتمال اینکه به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت بدهد زیاد است.

ایجنت ایرانی رسن در این خصوص می‌گوید: «اگر پرسپولیس بشار را بخواهد خیلی پروسه عجیبی نیست. من همیشه با باشگاه ارتباط دارم و هر زمانی مدیران صلاح بدانند شدنی است که مذاکره میان دو باشگاه انجام شود. پرسپولیس خانه بشار است.

بشار به پرسپولیس و هوادانش علاقه دارد اما الان خودش تصمیم گیرنده نیست. مسلما اگر شرایط فراهم باشد و به پرسپولیس فشار مالی نیاید بشار دوست دارد دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.»

رسن یکی از بازیکنانی بود که بعد از رفتنش سرخ‌ها به شدت کمبود او را در میانه زمین احساس کردند.‌هافبکی که خلاقیتش در فاز هجومی سرخ‌ها به شدت تاثیرگذار بود. حالا در صورتی که این بازیکن در لیست خرید سرخ‌ها قرار بگیرد بازگشت او می‌تواند مورد استقبال شدید پرسپولیسی‌ها قرار بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)