مدیرعامل باشگاه شهرخودرو گفت: باشگاه پرسپولیس فقط از ما خواسته چک قبلی‌اش را بدهیم و چک جدید بگیریم اما هنوز توافق‌نامه‌ای امضا نکرده است.

اسماعیل حیدرپور در گفت و گو با فارس، درمورد مطرح شدن خبر توافق پرسپولیس و شهرخودرو برای پرداخت طلب باشگاه مشهدی در سه قسط، اظهار داشت: روز گذشته من و فرهاد حمیداوی به اتفاق درویش، محمود خوردبین و مدیر روابط عمومی پرسپولیس در دفتر یک دوست مشترکی که برای مالک باشگاه شهرخودرو و مسئولان پرسپولیس خیلی عزیز است، جلسه‌ای برگزار کردیم. این فرد علاقه‌مند بود طرفین با هم توافق کنند. ما هم مذاکراتی انجام داده و توافقاتی هم صورت گرفت.

وی افزود: قرار شد این توافقات امروز مکتوب و اجرایی شود. وکیل باشگاه شهرخودرو را به باشگاه پرسپولیس فرستادیم و او اعلام کرده بود پیرو صحبت‌های روز گذشته برای نوشتن توافق‌نامه به این باشگاه آمده است اما ظاهرا پرسپولیس توافق‌نامه ای را آماده نکرده و فقط خواسته‌اند چکی که دست ما بوده است بگیرند. در صورتی که در جلسه روز گذشته مذاکره کردیم سر برخی مسائل به توافق برسیم و مسئول حقوقی شهرخودرو را برای آماده ‌کردن پیش‌نویس قرارداد به باشگاه پرسپولیس بفرستیم. قرار بود در این پیش‌نویس قید شود اگر چک‌های این باشگاه بار دیگر برگشت خورد، چه اتفاقی می‌افتد.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو اضافه کرد: طبق درخواست عزیزی که روز گذشته در دفترش جلسه گذاشتیم، قرار بود بار دیگر از پرسپولیس چک بگیریم. توافق‌ هم این بود باقی‌مانده پول ما را که نزدیک به سه میلیارد تومان است، در سه قسط پرداخت کنند. مگر باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد پول ما را بدهد؟ اتفاق مهم این است که باید توافق‌نامه‌ای که برخی مسائل در آن آمده امضاء شود. اگر پول پرداخت نشود، باید از حق خود بگذریم و بار دیگر دنبال شکایت برویم؟ باید در توافق‌نامه برخی موارد قید شود.

حیدرپور تصریح کرد: مگر می‌شود دوستان بگویند توافق‌نامه جدیدی نمی‌نویسیم و فقط بگویند سه چک بگیرید و چک قبلی را هم به پرسپولیس بازگردانید؟ حمیداوی برای آن عزیزی که پادرمیانی کرد، ارزش خاصی قائل است و به او هم قول داد به مدیران پرسپولیس کمک کند اما شهرخودرو بدون امضای توافق نامه نمی‌تواند چنین کاری انجام بدهد. سه سال از تاریخ صدور این رای گذشته و اگر در آینده چک‌های جدید پرسپولیس برگشت بخورد، باید حق را به ما بدهند که بتوانیم دنبال پیگیری موضوع برویم. اگر هم اطمینان دارند این پول در موعد زمان‌بندی اقساط پرداخت می‌شود، توافق‌نامه را امضا کنند. این کار سخت نیست.

وی عنوان کرد: به مسئولان پرسپولیس گفتیم هر توافق‌نامه ای بنویسیم خودمان به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم. قرار نبود دوستان این موضوع را رسانه‌ای کنند. به مدیران این باشگاه گفتیم چک خود را آماده کنند و پس از امضای توافق‌نامه، باشگاه شهرخودرو به عنوان طلبکار موضوع را اعلام کند اما نمی‌دانم علتش چه بود که دوستان سریع بحث را رسانه‌ای کرده و گفتند توافق کردیم. اگر توافق کرده‌اید، چرا حاضر نیستید توافق‌نامه امضا کنید؟ وکیل ما گفته هر توافق‌نامه باید وجه التزام داشته باشد تا اگر چک‌های‌تان برگشت خورد، به این وجه التزام استناد شود اما پرسپولیسی‌ها گفته‌اند نمی‌توانیم التزام بدهیم.

مدیرعامل شهرخودرو افزود: حرفی نداریم که باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند وجه التزام بدهد. پول نقد بدهد. حمیداوی به خاطر آن دوست مشترک‌ شرایطی که در جلسه اعلام کردند پذیرفت اما مدیران پرسپولیس بپذیرند باید توافق‌نامه امضا شود. ضمن اینکه این خبر هم قرار بود پس از امضای‌ توافق‌نامه رسانه ای شود نه اینکه وقتی فقط حرف زده شده، آن را رسانه‌ای کنند. باز هم می‌گویم در آن جلسه مذاکره کردیم و توافقاتی داشتیم اما امروز که وکیل شهرخودرو به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد، به او گفته‌اند توافق‌نامه امضا نمی‌کنیم. فقط چک‌های ما را بدهید و چک بگیرید اما ما و هیات مدیره شهرخودرو با این موضوع مخالف هستیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)